רב הכותל קבע מזוזה וסייר במכון HT קליניקס בב"ב

לאחר סיור והסבר על הבדיקה החדשה קבע הגר"ש רבינוביץ מזוזה במכון ובירך את ראשי המכון על פעילותם שעשויה להציל חיי אדם רבים הודות לבדיקה החדשנית לגילוי מחלות לב כליליות

רב הכותל והמקומות הקדושים הגר"ש רבינוביץ קבע מזוזה במכון החדש HT קליניקס במגדלי בסר בבני ברק והעניק את ברכתו לראשי המכון על הפעילות שעשויה להציל חיי אדם רבים.
את פניו של הגר"ש רבינוביץ קיבלו מנהלי המכון והצוות הרפואי. מנהלי המכון הציגו בפני רב הכותל והמקומות הקדושים את הבשורה שבבדיקה החדשנית, על יעילותה ועל השיטה הפשטנית שבאמצעותה ניתן לגלות מחלות לב כליליות.
בתום סיור במכון והסקירה בפניו כובד רב הכותל והמקומות הקדושים הגר"ש רבינוביץ לקבוע מזוזה לאחד מחדרי המכון כשהוא מעניק את ברכתו לראשי המכון על פעילותם החשובה.
בדיקת HT הינה בדיקה חדשנית ללא כאב וללא סיכון ומבלי כל הכנה מוקדמת כדוגמת צום, אשר מספקת תוצאה מהירה וקלה לפענוח.
בדיקת ה-HT מבוססת על אלגוריתם חדשני אשר פותח בישראל ואשר מנתח את השינויים בקצב הלב בזמן שגרתי, ואינה מחייבת מאמץ, ועל כן מותאמת לכל האוכלוסיות.
במהלך הבדיקה הנבדק מחובר להולטר לפרק זמן של כשעה בלבד והבדיקה מפעילה על ההקלטה אלגוריתם לזיהוי מחלה איסכמית פעילה.
במחקרים רפואיים הוכח שבדיקת HT מאפשרת את זיהוי פוטנציאל המחלה ברגישות הגבוהה פי 5 מבדיקת לב במאמץ המקובלת.
על פי המלצות הרופאים מומלץ לכל אדם מגיל 40 לעבור בדיקות תקופתיות על מנת לשלול כל בעיה לבבית שיכולה בעתיד להתפרץ.
לאור העובדה שגילוי מוקדם של מחלות מונע על פי המחקרים בעיות רבות, מתקבלת בדיקת ה-HT החדשה בברכה בקרב הציבור שמבקש לשלול בעיה לבבית כל זאת ללא פרוצדורות מסובכות המצריכות הכנות שונות וזמן המתנה לתוצאות הבדיקות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.