רב העיר אשדוד: "טרם היא דוגמא למסירות למען הציבור" – סיקור

באירוע מיוחד שנערך לרגל פתיחת מרכז לרפואה דחופה באשדוד, השתתפו רב העיר הרב יוסף שיינין, , חבר הכנסת הרב יעקב ליצמן , ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי, מנהל המחלקה לרפואה קהילתית במשרד הבריאות, ד"ר מיכאל דור, מנהלי קופות החולים, וראשי ומנהלי 'טרם'.

במהלך הטקס שיבחו הנוכחים את יוזמת 'טרם' להקים מרכז לרפואה דחופה באשדוד, דבר המשפר באופן משמעותי את איכות הטיפול והזמינות הרפואית בעת מקרה חירום, בכל האזור כולו ומעניק איכות טיפול ושירות חדשני.

בדברים שנשא רב העיר הגאון הרב יוסף שיינין אמר: "  טרם היא דוגמא למסירות לכלל הציבור ברחבי הארץ,ישר כוחכם על היוזמה הברוכה להביא את טרם לעיר אשדוד ברכתי לטרם ולעם ישראל שלא יהיו חולים קשים רק מקריים קלים,וברכה מיוחדת לרופאים שתמיד יכוונו בדיאגנוזה לאמת "

ח"כ הרב יעקב ליצמן שיבח את הקמת המוקד הרפואי ואמר כי טרם ממשיכה להוביל את קידום הרפואה בזמינות הראויה ולמען צרכי הבריאות של הציבור. "אין ספק שפתיחת מוקד טרם החדש באשדוד תביא להרחבת מערך השירות ותתרום לאוכלוסייה רחבה של תושבי העיר אשדוד וסביבתה"

ראש העיר, ד"ר יחיאל לסרי : "טרם זה נקודת האור של מערכת הבריאות בכלל, ושל העיר אשדוד בפרט, גם לשנים הבאות. בטרם הלקוח מקבל את היחס והטיפול  הטוב ביותר ואני בהחלט מתרשם שבמיון 'טרם' משלבים היטב את המצוינות בשימת דגש על שירות מהיר" אמר.

מנכ"ל המרכז לרפואה דחופה 'טרם' מר נתן אפלבאום אמר: "המטרה של 'טרם' היא לתת לחולה את השירות המקצועי ביותר בזמן המהיר ביותר ובסיוע המכשור ומערכות המחשוב החדשניות ביותר, ומעתה גם תושבי אשדוד נהנים מהשירות המונע מהם ברוב המקרים את הצורך בהגעה לחדר המיון. האלפים שכבר פקדו את המיון מאז שנפתח מוכיחים את נחיצותו הרבה".

 ד"ר מיכאל דור, מנהל המחלקה לרפואה קהילתית במשרד הבריאות: "אני מאמין במתן תשובה בקהילה, שזו "רפואה טובה יותר," וטרם היא הדוגמא לכך" ציין.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.