חשד: רב ממרכז הארץ התעלל בנערה בת 17

הרב החשוד: רב אחת הקהילות ממרכז הארץ (53) , נעצר אתמול בחשד לתקיפה, איומים, מעשים חמורים בקטינה מתחת לגיל 14.{מזעזע}

חשד להתעללות: רב אחת הקהילות ממרכז הארץ (53) , נעצר אתמול בחשד לתקיפה, איומים, מעשים חמורים בקטינה מתחת לגיל 14.
תחילתה של הפרשה לפני מספר חודשים, אז הגיע דיווח מגורמי הרווחה כי נערה בת 17 ממרכז הארץ התלוננה בפניהם כי הרב, אשר הנהיג את הקהילה אליה היא משתייכת, ביצע בה מעשים לא ראויים מאז היתה בגיל 12 ובהמשך גם החמיר המקרה בהיותה בגיל 17.
מהחקירה אשר נוהלה ע"י רס"ר נחמי ארדי, עולה תמונה חמורה של ניצול יחסי התלות של הקטינה ברב. לטענת הקטינה , הרב אשר שימש עבורה כדמות אב והבטיח לטפל בה ולעזור לה, ניצל את תמימותה והחל להתעלל בה תוך שהוא מסביר לה "כי זה בסדר לעשות את מה שהם עושים ואין לה מה לדאוג…"
בהמשך, כאשר בגרה מעט, כך לטענת הנערה החל הרב לעשות חמורים נוספים

.
בחקירתהנערה היא סיפרה לחוקרים כשבגרה היא הבינה חומרת מעשי הרב ובמקביל עלה בה החשש כי הוא מנצל בצורה כזו גם נערות אחרות , רק אז לטענת הנערה החליטה להתוודות בפני גורמי הרווחה במקום מגוריה.
בחקירתו, קשר החשוד את עצמו לחלק מהחשדות וטען כי אינו מבין מה היה פסול במעשיו.

מעצרו של הרב הוארך עד ל 28.10.15 וצו איסור פרסום הוצא ע"י כבוד השופט ירון גת על שמו ועל כל פרט מזהה אחר שלו עד לתאריך 28.10.15 שעה 12:00 אז יתקיים הדיון הבא בעניינו.
רמ"ח פשעים במרחב דן, רפ"ק אבי אוחיון מסר כי "מדובר בפרשה מזעזעת של נערה תמימה אשר נוצלה באופן ציני. החקירה הינה סבוכה ומנוהלת ברגישות הראויה. אנו קוראים לבנות נוספות אשר נפגעו מהחשוד לבוא ולהתלונן

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.