רגב מול שקד: יורות בתוך הנגמ"ש

בליכוד מצפים מראש הממשלה למנף את ההישג בבחירות ולשמור בידי המפלגה את התיקים הבכירים, אך בבית היהודי דורשים מנתניהו לשדרג את כוחם לעומת הממשלה הקודמת. בריאיון למהדורה ראשונה קוראת רגב: "להפסיק עם הסחטנות". ח"כ שקד בתגובה: "אם ראש הממשלה יהיה הגון, תהיה ממשלה יציבה"

בריאיון למהדורה ראשונה דרשה ח"כ מירי רגב (ליכוד) לשמור את התיקים החברתיים בליכוד, בעוד ח"כ איילת שקד (הבית היהודי) הדגישה: "ראש הממשלה אמר שהבית היהודי תהיה השותפה הבכירה".

"צריך להפסיק עם הסחטנות", הבהירה ח"כ רגב. "יש פה מפלגה גדולה וברור לחלוטין שהיא צריכה להשאיר לעצמה את התפקידים המרכזיים. לא יכול להיות שלא נצליח לקיים ממשלה בגלל סחטנות של מפלגות כמו הבית היהודי, כחלון, ליברמן". רגב הדגישה כי הציבור מצפה מהליכוד לשמור בידיו לפחות שניים מארבעת התיקים החברתיים – חינוך, רווחה, שיכון ותמ"ת.

שקד מצידה סירבה להתייחס באופן פרטני לחלוקת התיקים, אך הדגישה כי מפלגתה הייתה נאמנה לראש הממשלה. "נפתלי בנט והבית היהודי עמדו לצידו של ראש הממשלה מתחילת התהליך ועד סופו", אמרה. "גם בהחלטה ללכת לבחירות, גם במהלך הבחירות וגם בהמלצה לנשיא. אם ראש הממשלה יהיה הוגן והגון, אפשר להקים ממשלה יציבה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.