רגעי האימה במכונית הבוערת: "הם היו הורגים אותי, יצאתי מזה בנס גדול" (וידאו)

משה גרמן, שהותקף אמש על ידי מתפרעים בטייבה, שחזר את הרגעים בהם נלכד במכוניתו כשהחלה לבעור, בזמן שעשרות מהם יידו לעברו אבנים וזיקוקים: "הרגשתי שהאוטו עולה באש, ניסיתי לצאת מהדלת. ראיתי בלוקים ענקיים מול העיניים. אם לא היו מחלצים אותי, הייתי מת"


"אם לא היו מחלצים אותי, הייתי נהרג במכונית": הוא נקלע אמש למהומות האלימות שפרצו סמוך לגשר טייבה וקיווה שיוכל לברוח מהמקום כשגילה שהוא כבר לא יכול להסתובב ולעשות פרסה – אלא שאז החלו המתפרעים ליידות לעברו אבנים ולהשליך לרכבו בקבוקי תבערה, והמכונית עלתה באש.

"ראיתי פתאום אנשים רעולי פנים שזורקים אבנים וזיקוקים שחסמו את הכביש", סיפר גרמן בראיון לחדשות 2. "כשחשבתי שכמעט עברתי את המקום, שמתי לב שנתקעתי – ואז התחילו לזרוק אבנים ושמעתי משהו שמתפוצץ בתוך האוטו. נפלתי על הרצפה, ניסיתי לצאת מהדלת הימנית של האוטו, לא יכולתי להרים את הראש", שחזר.

"הרגשתי שהאוטו בוער. באותו זמן הגיעו אנשים שפתחו את הדלת בשביל להוציא אותי. הם קיבלו מכות מהמתפרעים שהיו שם, היו שם עשרות אנשים שזרקו אבנים. ראיתי בלוקים ענקיים מול העיניים", חזר גרמן לרגעים בהם שהה במכוניתו הבוערת. "אז בא מישהו עם ג'יפ גדול שהכניס אותי מהר לאוטו. לא באמת הצלחתי להרגיש משהו, פעלתי לפי אינסטינקטים".

גרמן יצא מהמכונית שהותקפה כשרק שריטות על ידו, כתוצאה מהזגוגיות שהתנפצו: "יצאתי מהסיפור הזה בנס גדול. אני בטוח שאם לא היו מחלצים אותי, הם היו הורגים אותי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.