רגע הדריסה: המשאית דוהרת – החיילים בורחים (וידאו)

בתיעוד שנקלט במצלמות האבטחה נראה המחבל כשהוא דוהר לעבר קבוצת החיילים שעמדה בטיילת בארמון הנציב. צפו ברגעים הקשים. {קשה לצפייה }

צפו ברגעי האימה: המשאית דוהרת לעבר החיילים

‎Posted by ‎Kooker קוקר‎ on‎ ראשון 8 ינואר 2017

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. למה השם? למה טאטע??? בגלל….

  כל הצרות פשוט בגלל חידוש גזירת גיוס השמד והזימה ע"י חכים חרדים לשעבר וכעת הם ערב רב, וגם בגלל גיוס בני ישיבות על ידי וועד הישיבות בירושלים רח מלאכי המחללי שם שמים ברבים. וגם בגלל חילול שבת בירושלם.

  ברור שהגיע הזמן שהקב"ה דורש לבטל "חידוש גזרת הגיוס" מיד, ואז יהיה הגאולה שלמה. ובלע המוות לנצח ומחה השם אלוקים דמעה מעל כל פנים. זה בקרוב ממש למי שיחזור בתשובה, וחייבים לבטל חידוש גזרת הגיוס של שמד זימה וחילול שם שמים וכו'… אז מבטיח הנביא בשם השם לאחר שישחוט את היצר הרע… שנזכה לגאולה, אין עוד מלבדו.

  כהיום יש הרבה צרות כמו ריבוי מקרי מוות בעריסה, אבות ואמהות צעירים וצעירות שנפטרים בזה אחר זה, אנחנו צועקים בקול ואומרים לגדולי ישראל, לא עת לישון… עת ביטול הערב רב מפלג המשכילים.

  ברור שיש תביעה גדולה עלינו בשמים וזה לא יפסיק על שנבטל "חידוש גזרת הגיוס" וברור כחמה אם יבוטל "חידוש גזרת הגיוס" לא יהו שוב פיגועים לא אינתיפאדה!!!! ולא אסונות!!!! רק מחילת עוונות וביאת הגואל.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
   • כת הערב רב, תמשיכו לחלל שבת ולצפצף על התורה ומהשמים יכו בכם ללא רחמים. הפיגוע הקשה בירושלים בגלל שהוארך מעצר החשוד מבני ברק בהפצת תמונות חיילים חרדים חרדקים היה היום פיגוע בירושלים שארבעה צעירים נרצחו ו-15 נפצעו – זהו מחיר הדמים הכבד בפיגוע דריסה שביצע מחבל ערבי בטיילת בארמון הנציב בירושלים, עונש להרכת מעצר של צדיק יסוד עולם, אדם כולו קודש הקדשים. זה עונש מן השמים. תמשיכו לחלל שבת ולצפצף על התורה ומהשמים יכו בכם ללא רחמים.

    כולנו זוכרים איזה שקט ושלווה היה בארץ הקודש לפני חידוש גזירת הגיוס והשמד ר"ל . אני לא זוכר פיגוע או מלחמה כל שהיא תאונות דרכים שהתרחשו לפני חידוש הגזירה הנוראה של גיוס השמד והזימה כאחת. כת הערב רב, תמשיכו לחלל שבת ולצפצף על התורה ומהשמים יכו בכם ללא רחמים.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב