רדיו קול חי לרשות השנייה: "לא מוטים לטובת דרעי"

חברי מועצת הרשות השנייה נפגשו היום (א') עם הנהלת רדיו קול חי לצורך בדיקה האם שידורי הרדיו מוטים לטובת יו"ר ש"ס אריה דרעי. כיצד הגיבו בקול חי לטענות ? הפרטים

הקשר בין דרעי לקול חי? חברי מועצת הרשות השנייה נפגשו היום (א') עם הנהלת רדיו קול חי לצורך בדיקה האם שידורי הרדיו מוטים לטובת יו"ר ש"ס אריה דרעי.

הבדיקה נערכה לאחר תחקיר TheMarker שעסק בנידון ולאור טענות של הרדיו המתחרה קול ברמה. בקול חי דחו את הטענות אחת לאחת ואף את הטענה  כי תקציבי פרסום של משרדי ממשלה שקשורים לדרעי ולש"ס העוברו לרדיו  קול חי- שללו מכל וכל.

על פי הפרסום של נתי טוקר בדה מרקר, ברשות בדקו על הקשר בין מגיש המהדורה המרכזית אבי מימרן, שהתבטא בראיון על הקשר עם דרעי ועל שילובו ברשימת ש"ס, את הטענה דחו על הסף בקול חי באומרם כי עיתונאים רבים מתמודדים במפלגות שונות ולבסוף חוזרים לכלי התקשורת כמו שרון גל שחזר לערוץ 20 וכמו גם  בתחנה המתחרה דודי שוומנפלד, שהתמודד ברשימתו של ישי וחזר לשדר ברדיו קול ברמה.

בנוסף , הקשו ברשות השנייה על  דוד חכם, שנחשב מקורב לדרעי. בקול חי טענו כי חכם שימש בשורה של תפקידי הגשה בתחנות רדיו נוספות, בהן קול ברמה ורדיו דרום, וכיום אינו פעיל פוליטית.

ברדיו קול חי הגיבו בסיפוק לאור הדו"ח של רשות השנייה,"אני שמח שבדיקת הרשות העלתה את מה שטענו כל הזמן – שהטענות שהועלנו כנגדנו על הטיית פוליטית כביכול הינן טענות שווא. קול חי פועלת ללא כל דופי ובמקצועיות", אמר אבי רוזן.

מרשות השנייה נמסר בתגובה: "בהמשך לבקשת קול ברמה להופיע בפני המועצה והטענות שהועלו, הוזמנו נציגי רדיו קול חי להציג את עמדתם בפני המועצה בטרם תציג הנהלת הרשות את ממצאי בדיקתה בפני המועצה. הרשות אינה מנהלת את בדיקותיה ותוצאותיהן על פני העיתון ותפעל בהתאם לתוצאות הבדיקה והנחיות המועצה בעקבותיה".

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. חחחחחחחחחחחחחחחחחח בדיחת השנה

  גם רדיו קול חי שמזמן מת לא שידר בבחירות משדרים גלויים וסמויים מטעם דרעקי
  וגם אין תוכניות שוטפות מידי שבוע מטעם עיתונאי דרעקי
  וגם כל האנשים ששדרו שם לא עברו מעולם בתקופת הבחירות במטה הבחירות של שס
  וגם חלק ניכר מהאנשים שם לא הגיעו ונכנסו ע"י אנשי דרעקי

  בקיצור, מה רוצים מדרעקי ואנשיו, הם? רדיו קול חי שמת?
  מה הם קשורים בכלל???????

  ואם יש הוכחות שהם שדרו ברדיו הזה, הם בכלל היו שם בהתנדבות מלאה…

  רדיו קול חי שמת |
  הגב
 2. הרבה מהתנזים של דרעקי עבד ועובדים בתחנה, לא "מוטה" פוליטית עלק.

  יהודה בוסו הוא אחד מהתנזימים הבכירים של דרעקי. רבונו עולם מה הוא אמור לעשות ברדיו אם לא למנף את דרעקי? ולמה הוא מכניס אנשים שלו לשדר לטובת דרעקי?

  דודי חכם הוא חייל זוטר שננטש ונזרק ע"י בוסו ודרעקי בגלל מחלוקת על $$$ זה רק קצה הקרחון…
  מה עם שאר החיילים שחלקם עד רגע זה ממשיכים?

  התגובה של קול מת את בוסו בע"מ, היא זלזול ברשות השידור, תגובה מגוחכת ופתטית לאור העובדה שיש הקלטות ושידורים חוזרים, אפשר לשמוע הכל, ומי שהתלונן נגדכם לא טיפש, כל שידור מטעם דרעקי נשמר ויוצג בבוא העת.

  מתפלא על הרשות השנייה שנפלו בפח של הנוכלים הללו, או שהם מחכים להנחתה, ימים יגידו.

  רדיו קול חי הרדיו של שס |
  הגב
 3. קול חי הרדיו שמבזה את גדו"י, אסור לשמוע אותם.

  מ.בלוי שר"י ביזה את מורנו מרן הגר"ש עמאר שליט"א לפני כחודש באישור מוטי לביא ואבי ממרן ובהוראת הבוס שרודף את מרן כבר למעלה מ 3 שנים.

  רדיו קול מת-פגר |
  הגב