רה"מ "המשבר עם הרוסים הרבה יותר חריף משחשבנו"

הקבינט אישר את השלב הבא בהסדרה עם חמאס – שיקום רצועת עזה תמורת פתיחת מו"מ על הנעדרים , אך בגזרה הצפונית רותח

הקבינט אישר את השלב הבא בהסדרה עם חמאס – שיקום רצועת עזה תמורת פתיחת מו"מ על הנעדרים , כך פורסם בכאן.  על פי גורמים ישראליים: "כלל לא בטוח שהתכנית תגיע לכדי מימוש. צריכים לעבור שבועות של שקט לפני התקדמות.

מוקדם יותר מסר נתניהו לחברי הקבינט כי המשבר עם הרוסים חריף הרבה יותר ממה שחשבו.

ראש הממשלה נתניהו מייצג את ישראל בשורה הראשונה עם מנהיגי העולם

אני גאה לייצג היום את מדינת ישראל בשורה הראשונה עם מנהיגי העולם, באירוע לציון 100 שנה למלחמת העולם הראשונה. זה רגע של גאווה אדירה במדינה שלנו!I am proud to represent Israel at the event commemorating the 100th anniversary of the end of World War One, in the front row with world leaders. This is a moment of tremendous pride for our country!

פורסם על ידי ‏Benjamin Netanyahu – בנימין נתניהו‏ ב ראשון, 11 בנובמבר 2018

רה"מ הגיע לצרפת להשתתף בטקס לציון 100 שנה לסיום מלחמת העולם הראשונה לצד עשרות מנהיגים מרחבי העולם.

"אני גאה לייצג היום את מדינת ישראל בשורה הראשונה עם מנהיגי העולם, באירוע לציון 100 שנה למלחמת העולם הראשונה. זה רגע של גאווה אדירה במדינה שלנו" – אמר ראש הממשלה.

ראש הממשלה סיפר כי לאחר הטקס הרשמי בפריז הוא שוחח עם טראמפ ופוטין. "השיחה עם פוטין הייתה טובה, עניינית וחשובה מאוד", אמר וסירב להוסיף.

בהמשך דבריו התייחס למצב הביטחוני בגבול רצועת עזה. "אני פועל בכל דרך בלנסות להחזיר את השקט לתושבי עזה ולתושבי עוטף עזה ולמנוע קריסה הומניטרית בעזה", אמר. "זה היעד שקבע הקבינט בהמלצתי, אני עושה כל מה שאני יכול כדי להימנע ממלחמה מיותרת". נתניהו הוסיף כי הוא פועל בשני שלבים: רגיעה ואז במידה ותצלח ינסה להביא להסדרה. "האם זה יצליח? מוקדם לומר".

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.