רה"מ וכחלון מתערבים במשבר טבע

ראש הממשלה נתניהו אמר כי יפעל למזער את הפגיעה בעובדים ולמנוע את סגירת המפעל בירושלים, והוסיף כי בכוונתו להיפגש בתחילת השבוע הבא עם מנכ"ל חברת טבע על מנת לטפל בנושא

ראש הממשלה בנימין נתניהו שוחח לפני זמן קצר בטלפון עם יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן בסוגיית חברת טבע.

ראש הממשלה נתניהו אמר כי יפעל למזער את הפגיעה בעובדים ולמנוע את סגירת המפעל בירושלים, והוסיף כי בכוונתו להיפגש בתחילת השבוע הבא עם מנכ"ל חברת טבע על מנת לטפל בנושא.

גם שר האוצר משה כחלון ייפגש עם מנכ"ל טבע בשבוע הבא. כחלון: "כואב את כאבם של של כל עובדת ועובד. נעשה את כל הנדרש בכדי לצמצם את היקף הפיטורים בישראל

לאחר שבמהלך היממה האחרונה קיים שר האוצר כחלון מספר רב של שיחות עם בכירים בחברת טבע, שר הכלכלה, יו"ר ההסתדרות ומנכ"ל משרד האוצר סוכם כי כחלון ייפגש עם מנכ"ל החברה קאר שולץ שמתוכנן להגיע לישראל בשבוע הבא.

שר האוצר מבקש לשמוע ממנכ"ל החברה כיצד בכוונתה להתחזק, לצאת מהמשבר ולהמשיך לצמוח בעולם כחברה ישראלית מובילה המעסיקה אלפי עובדים בישראל ולנסות ולצמצם את מספר המפוטרים ככל הניתן.

כחלון: "מצפה מהחברה שהייתה במשך עשרות שנים סמל ישראלי להצלחה בינלאומית לפעול ביתר שאת בכדי למזער את הפגיעה בעובדים בישראל, בסיס האם של החברה. אני כואב את כאבם של כל עובדת ועובד ביום הקשה הזה. כל אחד מהם הוא  כל עולם ומלואו. ממשלת ישראל תשתמש בכל הכלים העומדים לרשותה על מנת לסייע לכל עובד שימצא את עצמו מחוץ לשוק התעסוקה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.