נתניהו מתחייב: "יהודי לא ילך לכלא בגלל רצונו ללמוד תורה" (הקלטה)

ראש הממשלה שובר שתיקה תקשורתית ממושכת • בראיון מיוחד ל'קול ברמה' הוא מצהיר כי הסנקציות הפליליות נכפו עליו, מתחייב לעשות הכל כדי להקים ממשלת ימין-חרדים לאחר הבחירות, תוקף בחריפות את יריביו ב'מחנה הציוני' ומספר על יחסו המיוחד לשבת • האזינו לראיון המלא

נתניהו שובר שתיקה: לאחר מספר חודשים בהם התנזר מראיונות תקשורתיים, העניק היום (ו) ראש הממשלה ראיון נרחב ליוסי אליטוב ב'קול ברמה' ודיבר בגילוי לב על הממשלה האחרונה, הבחירות והתכניות לעתיד.

"קודם צריך לוודא שהליכוד יקבל מספיק קולות. בהינתן שכך נפנה לשותפים הטבעיים שלנו, הבית היהודי והמפלגות החרדיות, וגם כחלון וליברמן. מי שלא יהיה בממשלה שאקים הם השמאל בראשות ציפי ובוז'י", אמר נתניהו בהתייחסו ליום שאחרי הבחירות.

בהמשך תקף רה"מ בחריפות את יריביו ב'מחנה הציוני': "ציפי גינתה החלטה בממשלה בראשותי לבנות בירושלים בוז'י אמר שיחלק את ירושלים".

על החרמת החרדים בממשלה הקודמת אמר נתניהו: "קודם כל זה תלוי במנדטים שנקבל כמובן. הסכנה הזו שאתה בצדק מצביע עליה תפחת. אני נגד החרמה של ציבורים שלמים מעם ישראל. גם אם יש מחלוקת צריך לנהל אותה מתוך כבוד הדדי וההערכה".

נתניהו השמיע במהלך הראיון הצהרה דרמטית בנוגע לחוק הגיוס: "אגיד את זה שוב: יהודי לא צריך ללכת לבית סוהר על לימוד תורה. בשום מקום בעולם בוודאי לא במדינתנו".

לסיום נשאל ראש הממשלה על יחסו ורגשותיו כלפי השבת וסיפר: "כל שבת שאני יושב עם בני אבנר וקורא את פרשת השבוע, זה נותן לי המון כוח, השבת הזאת היא שבת זכור ועם ישראל צריך לזכור את אשר עשה לנו עמלק כדי להבטיח שלא יעשה לנו זאת שוב. בגלל זה אני נוסע לקונגרס, ואני מקוה שמי שדואג למדינת היהודים יתן גיבוי לנסיעתי החשובה הזאת".

האזינו (באדיבות קול ברמה)
[alooma ref="5f8af5e053a4fb444e32011885603cbd.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.