רה"מ: "צה"ל הנחית על החמאס את המכה הקשה ביותר מאז צוק איתן"

לדברי ראש הממשלה,  צה"ל הנחית על חמאס את המכה הקשה ביותר מאז צוק איתן ואנחנו נגביר את העוצמה של ההתקפות שלנו ככל שיידרש. צפו

ראש הממשלה בנימין נתניהו הודיע עם צאת השבת כי בהתייעצות עם שר הביטחון, הרמטכ"ל והצמרת הביטחונית של מדינת ישראל "החלטנו על פעולה עוצמתית נגד הטרור של חמאס". לדברי ראש הממשלה,  צה"ל הנחית על חמאס את המכה הקשה ביותר מאז צוק איתן ואנחנו נגביר את העוצמה של ההתקפות שלנו ככל שיידרש.

החל משעות הלילה של ליל שבת  נורו עשרות רקטות לעבר יישובי עוטף עזה. גם במהלך היום נשמעו אזעקות בכל עוטף עזה. חמאס ביצע עשרות שיגורים למרחב  העוטף.

טיל פגע גם בכניסה לבית כנסת בשדרות. צה"ל תקף היום (שבת) עשרות יעדים ברחבי רצועת עזה, בהם בניין רב קומות, בתקיפה בה נהרגו שני נערים פלסטינים. במקביל, נורו היום עשרות רקטות ליישובים באזור עוטף עזה.

כיפת ברזל אשר פרוסה במרחב יירטה חלק מהשיגורים. זוהו מספר נפילות בישובים, נזק קל נגרם לתשתיות ולמבנים. בחלק מהישובים היו פגיעות בקווי חשמל.

ראש הממשלה בנימין נתניהו הוציא הודעה לפני צאת השבת בה הזהיר: "נרחיב את התגובה ככל שיידרוש. אם חמאס לא יבין את המסר היום – הוא יבין את זה מחר".

מאז הלילה בוצעו יותר ממאה שיגורים מרצועת עזה לעבר שטח ישראל.

דובר צה"ל תת-אלוף רונן מנליס לוואלה! NEWS: "הפעולה היום ברצועת עזה חריגה בכמות, איכות ובתזמון שלה. פגענו בשתי מנהרות ובתשתיות. באמצע היום מחקנו את מפקדת גדוד בית להייה, פגענו במגדל באמצע מחנה הפליטים שאטי כמו במבצע צוק איתן".

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.