מרנן גדולי ישראל שיבחו את האחדות בביתר ובירכו בחום את רובינשטיין • תיעוד מרגש מהביקור

ראש העיר הרב מאיר רובינשטיין וחברי 'דגל התורה' ברשימת 'ביתר מאוחדת' – גשס התקבלו בחמימות ובהתלהבות במעונם של מרנן ורבנן גדולי ישראל מרן הראש ישיבה, הגראי"ל שטיינמן שליט"א ומרן הגר"ח קנייבסקי שליט"א שהביעו את שביעות רצונם על האחדות בקרב כל תושבי העיר ובירכו בחום להצלחת ראש העיר והרשימה המאוחדת.

מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט"א מברכים את ראש העיר ביתר עילית, הרב מאיר רובינשטיין ורשימת 'ביתר מאוחדת' – גשס בהצלחה גדולה.

היום (יום ג') הגיעו למעונם של מרנן ורבנן גדולי ישראל מרן הראש ישיבה, הגאון רבי אהרון לייב שטיינמן שליט"א ומרן הגאון רבי חיים קנייבסקי שליט"א, ראש העיר הרב מאיר רובינשטיין וחברי 'דגל התורה' ברשימת 'ביתר מאוחדת' – גשס; הרב יצחק רביץ. הרב יוסף שיטרית והרב ישראל גולומב שם התקבלו ע"י מרנן ורבנן שליט"א במאור פנים בחמימות רבה ובהתלהבות מיוחדת.

מרנן ורבנן הביעו את שביעות רצונם הגדולה מהאחדות המלאה בין כל תושבי העיר מכל החוגים והקהילות שהתלכדו סביב רשימת 'ביתר מאוחדת' – גשס והעומד בראשה, ראש העיר, הרב מאיר רובינשטיין לקראת הבחירות שייערכו בעז"ה בשבוע הבא ביום ג', ח"י בחשון.

תחילה הגיעו הנציגים לבית מרן הראש ישיבה, הגראי"ל שטיינמן שליט"א. מרן שליט"א בירך את ראש העיר ואת הרשימה המאוחדת בהצלחה רבה. מרן שליט"א בירך את ראש העיר, הרב רובינשטיין "שיזכה להמשיך ולהקים ישיבות ובתי מדרש לתורה ולתפילה, להגדיל תורה ולהאדירה". מרן שליט"א הביע שביעות רצון מיוחדת מהאחדות בין כל קהילות הקודש בעיר המקדשים שם שמיים בהליכה משותפת של יראי ה' וחושבי שמו.

מרן הגר"ח קנייבסקי קיבל את הנציגים במאור פנים ובחמימות רבה. מרן שליט"א בירך את ההתלכדות של כל תושבי העיר ביתר סביב שלוחיהם של גדולי ישראל שליט"א – "שכולם כפופים לדעת תורה, של מרנן ורבנן ונשמעים בקולם ברוך השם".

מרן שליט"א העלה על נס את פועלו של ראש העיר הרב רובינשטיין על הפעלת המקוואות באמצעות חשמל כשר לשבת ובירכו שימשיך להצליח בזה. מרן שליט"א בירך בחום את הנציגים ובראשם ראש העיר ש"זכות מיוחדת יש לביתר עילית שאתם זוכים להקים בה עוד ועוד בתי תורה ותפילה מבחינת תורה מחזרת על אכסניה שלה, להיסטוריה של העיר ביתר הקדומה בה היו אלפי תלמידי חכמים".

צילום: כתב קוקר בביתר
ראש העיר הרב רובינשטיין ונציגי הרשימה הרב רביץ הרב שטרית והרב גולומב אצל מרן הראש ישיבה הגראיל שטיינמן שליטא. צילום אלי סגל (2)

ראש העיר הרב רובינשטיין ונציגי הרשימה הרב רביץ הרב שטרית והרב גולומב אצל מרן הראש ישיבה הגראיל שטיינמן שליטא. צילום אלי סגל (3)

ראש העיר הרב רובינשטיין ונציגי הרשימה הרב רביץ הרב שטרית והרב גולומב אצל מרן הראש ישיבה הגראיל שטיינמן שליטא. צילום אלי סגל (4)

ראש העיר הרב רובינשטיין ונציגי הרשימה הרב רביץ הרב שטרית והרב גולומב אצל מרן הגרח קנייבסקי שליטא צילום אלי סגל (1)

ראש העיר הרב רובינשטיין ונציגי הרשימה הרב רביץ הרב שטרית והרב גולומב אצל מרן הגרח קנייבסקי שליטא צילום אלי סגל (2)

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. כל המדינה מקנאה באחדות הגדולה של מאיר רובינשטיין שהצליח לאחד את האשכנזים וספרדים וטוב וחב"ד למפלגה אחת וזהוא הייסג גדול שגם יש את האקשן של הבחירות וגם וגם מאיר לוקח בטוח את ראשות העיר של ביתר ו 15 למפלגה

    רק מאיר לראשות העיר |
    הגב