רובינשטיין: "מגיע לנו שני מנדטים"

ראש עיריית ביתר מאיר רובינשטיין התייחס לחלוקה בכנסת, וטען ,שחסידי גור מקבלים יותר ייצוג, "אנחנו כן מבקשים ודורשים שהמקום השני בסבב של חברי הכנסת הקיימים (מקום 9) מגיע לחסידות נוספת, אנחנו הכי קרובים לשני מנדטים באגודת ישראל".

נציגי 'שלומי אמונים' ברחבי הארץ, מתכנסים בועידת שלומו אמונים באוקראינה שעסקה בתוכנית לעתיד ובצפי של הנציגים לקראת הבחירות המוניציפאליות שיתקיימו בעוד קצת יותר משנתיים.

 

יו"ר פורום ראשי הרשויות, ראש עיריית ביתר מאיר רובינשטיין התייחס לחלוקה בכנסת, וטען ,שחסידי גור מקבלים יותר ייצוג, "אנחנו כן מבקשים ודורשים שהמקום השני בסבב של חברי הכנסת הקיימים (מקום 9) מגיע לחסידות נוספת, אנחנו הכי קרובים לשני מנדטים באגודת ישראל".

 

נחמן בנשעיה – נשיא ועידת שלומי אמונים התייחס למה שקורה במודיעין עילית ושיבח את גוטרמן, "במודיעין עילית יש ראש עיר שמנהל את הכל מהמסד עד הטפחות, מקבלים כל מה שצריך… בבחירות הבאות אנחנו צריכים לראות איך לקבל הכרה מבחינת תפקידים ביצועיים, כי כל נציגי הכלל חסידי עושים את עבודתם בהתנדבות.

אם תעברו על כל מערכות הבחירות, כל מטרה הושגה, אין מערכה אחת שלא הושגה, אלעד, ביתר, ירושלים כישלון שהפך להצלחה ענקית עם המבשר, בית שמש וכו'. מה שצריך לעשות זה לסמן מטרה. שרוליק פרוש באלעד, מי האמין שהוא יהיה ראש עיר? כל מטרה ששלומי אמונים שמה מול העיניים היא ניצחה. רק תשימו מטרות!"

 

 

 

סגן ראש עיריית ירושלים יוסף דייטש דיבר על הצפי בבחירות המוניציפאליות  "ירושלים היא לא רכוש פרטי, היא של כל היהדות החרדית. אנחנו צריכים לעשות הכל כדי להחזיר את הרוב מבחינת המנדטים. אין שום סיבה שבירושלים אל יהיה רוב חרדי, לא להלך אימים על אף אחד, ראינו שאנחנו יכולים לנהל את העיר וזה לא פוגע באף אחד".

יש היום את המומנטום בסיעת אגודת ישראל להגיע למצב הזה, כי אנחנו כיום באחדות, אנחנו משדרים אחדות, אנחנו כאן כבר ארבעה ימים ביחד אף אחד לא קם ואמר אנחנו רוצים יותר… כולם מדברים כאן על אחדות, אף אחד לא דיבר כאן בלשון השלילה אלא רק בלשון החיוב. אם נמשיך הלאה נאהב זה את זה, נשמח לראות בצלחתו של האחר. אם נמשיך בדרך זו נגיע לכך שקדנצייה הבאה בירושלים יהיו 16 חברי מועצה חרדיים מתוך 31."

 

ראש עירית אלעד ישראל פרוש אמר כי בשלומי אמונים פונים לקהלים רחבים ואנו הוכחנו שאנו יודעים להביא קהלים חדשים גם בבחירות המוניציפליות וגם בבחירות הארציות, אני קורא מכאן לכל אחד ואחד מכאן, תיקחו על עצמיכם לחבר קהלים חדשים לשלומי אמונים, כך שבועידה הבאה מספר הצירים יגדל מ – 120 ל – 240.

 

 

 

 

 

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.