היום השני של פורום מנהלים: למה צחק אבא טורצקי? הנאומים של רובי ריבלין, משה אבוטבול, אברהם רובינשטיין: סיקור מיוחד – וידאו ותמונות

היום השני של פורום המנהלים  של עיתון 'המודיע' התאפיין בפאנל שנערך יחד עם  ראש עירית בני ברק אברהם רובינשטיין שנאם בפנאל ראשי הערים החרדיות בו השתתפו ראשי הערים יעקב גוטרמן, משה אבוטובל,  אברהם רובינשטיין, וראש העיר המיועד של בני ברק, חנוך זייברט.

 מוקדם יותר, התארח בפורום המנהלים, ח"כ רובי ריבלין, והוא הצליח להשכיב את כל הגררעס' על הרצפה. ריבלין עשה שיעורי בית והשחיז בנאומו את הפוליטיקה בין העיתונים החרדים:  "כפוליטיקאי הגנתי על הציבור החרדי בכל במה עד שחטפתי מאמר מלגלג ביתד שהתפצל להפלס, בהמודיע דבר כזה לא היה קורה", אמר ריבלין וזכה לתשואות.

צפו בריבלין מלגלג על 'הפלס ויתד':

 

לאחר מכן, התקיים השלב האחרון של הפנאל: המשתתפים בפאנל נשאלו על ידי מנחה הערב, יהושוע פולק על הקשיים שהם נתקלים בצל הממשלה החדשה.

רובינשטיין מודה בכישלון: "השנה לא יהיו קוים לחוף הים בהרצליה – צפו בוידאו

 

רובינשטיין פתח ואמר: "באמתחתי יש סקופ". הקהל האזין בקשב רב, מרותק למוצא פיו של ראש העיר הטרי. "לפני חודש ימים", פתח רובינשטיין ואמר. "פעלתי יחד עם חברי הכנסת משה גפני וליצמן, להסדיר קו מיוחד לחוף הרצלייה בימי בין הזמנים. לאחר שפעלנו רבות מול הגורמים הרלוונטיים הודיעו לנו במשרד התחבורה כי אכן הם יענו לבקשתי,ותוסדר תחבורה ציבורית לחוף הרצלייה".

אתמול בצהרים התקשרו ממשרד התחבורה והודיעו כי אף חברה לא הסכימה ליטול על שכמה את הקו שישרת את תושבי בני ברק בדרך לים, כפי שהיה נהוג כמידי שנה.

הפנית את שאלתי לקברניטי משרד התחבורה, הם אמרו כי לא קוים, לא דן ולא אף חברה, הסכימה לסייע ולהעניק את השירות המגיע עבור המגזר החרדי.

 והנה אתם שואלים, מה נשתנה הממשלה הזאת מהקודמת?, קבלו את התשובה!, בממשלה הזאת אף שר לא חייב לנו שום דבר.

 רובינשטיין, הסביר כי בעתיד – אלפי  בתי אב בבני ברק יקלעו למצוקה של ממש, כאשר הממשלה תגבה ארנונה גבוהה בסך 3.500 אלף שקל בשנה, התושבים לא ישלמו את חובותיהם ,כתוצאה מכך העירייה תכנס לגרעון, הגובה של העירייה לא יצליח לעמוד מול המשפחות המסכנות", אמר ראש העיר.

מסתבר, שרובינשטיין, טרם הצליח להיכנס לנעלים הגדולות של קודמו בתפקיד.

משה אמת 

ראש עיריית בית שמש משה אבוטובול הולך לקראת מירוץ מתוח וצמוד בעיר השמש העולה בית שמש, מה שלא מונע ממנו לצאת בהצהרות ללא כל כיסוי, " הבנייה בבית שמש -מתמשכת, בית שמש החרדית הולכת וגודלת ומאוכלסת בעוד אלפי משפחות חרדיות, בבית שמש כל החרדים מכל הפלגים – יתאחדו סביבי ויחד נעשה את בית שמש חרדית. בית שמש תהיה חרדית"  הבטיח אבוטובל.

צפו בוידאו

אבא? אמאל'ה..

אבא טורצקי, הוא אחד הבדחנים הגדולים של דורנו. 'יקבי ברקן' שכרו את הבדחן החרדי בכדי שיפגין את כישורו לצורך יחסי הציבור. טורצקי הזמין את כל מען דבעי – ללגום מהיין המשובח של היקב מרמת הגולן.  רק אבא שכח, שאנו מתקרבים לחודש שממעטין בשמחה ולא מרבין בשמחה, והוא היה שיכור כלוט.

בוידאו המצורף  – הוא מחבק בחום את ראש עיריית בני ברק אברהם רובינשטיין, וגוטרמן ממודיעין עילית הצטרף, טורצקי לראש העיר בני ברק, "כל הכבוד לראש העיר שמחר סוגר לי מרפסת".

צפו בוידאו המשעשע

 

 

ע

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.