רוטציה עם לפיד? "נרחיב את גוש השמאל" (וידאו)

בריאיון לאולפן שישי התייחס יו"ר האופזיצייה יצחק הרצוג לסערה הפוליטית בתוך השמאל לאחר שדחה את רעיון שתי המדינות ואמר:"אני אומר למחנה שלי: 'חבר'ה, אתם רוצים למות צודקים או להרחיב את הגוש ולהתכתב עם המציאות { הרצוג בראיון }

סערה באופזיציה: בריאיון לאולפן שישי התייחס  יו"ר האופזיצייה יצחק הרצוג לסערה הפוליטית בתוך השמאל לאחר שדחה את רעיון שתי המדינות  ואמר:"אני אומר למחנה שלי: 'חבר'ה, אתם רוצים למות צודקים או להרחיב את הגוש ולהתכתב עם המציאות?'".הרצוג רמז כי יפנה למפלגות המרכז לפני הבחירות איתם ירוץ יחד מול נתניהו".

גם שלי  יחימוביץ' מתחה ביקורת על דבריו של הרצוג. "דבריו של הרצוג לנשיא הולנד הם שגויים, יש בהם משום פזילה לימין והם עומדים בסתירה לערכי תנועת העבודה", אמרה. "מול קואליציה שנגררת בשערותיה בידי סמוטריץ' וחזן, חובה על העבודה להציב חלופה של הידברות מדינית ולא לוותר עליה בטענה הימנית השגורה שאין עם מי לדבר".

"אני לא אתן לאף אחד לגרור את המפלגה לאחד הקצוות האלה. אנחנו לא ימין קיצוני ואנחנו לא מרצ".אמר הרצוג

בתגובה לדברים הגיב אימן עודה  "אם הוא חושב שפתרון שתי המדינות לא רלוונטי אז הוא לא רלוונטי ועליו להתפטר מיד", אמר היום (שבת) יושב ראש הרשימה המשותפת ח"כ איימן עודה.

"בוז'י לא ראוי להיות יושב ראש האופוזיציה כי המהות של התפקיד הזה היא להציע אלטרנטיבה לשלטון", אמר עודה במהלך אירוע שבתרבות שנערך בחולון. "במקום להציע אלטרנטיבה הוא רק מחזק ומגדיל את הייאוש והייאוש הוא הרי הקלף הכי חזק של נתניהו. בוז'י הוא צל חיוור של נתניהו ואנשים תמיד יעדיפו את המקור", המשיך עודה לתקוף. "בפועל הוא הפך למי שהכי מחזק את שלטונו של נתניהו".

 צפו בראיון של הרצוג באדיבות רשת

 

במחנה הציוני הגיבו בביטול לביקורת. "איימן עודה מצטרף בדבריו לבנט ונתניהו", נמסר מהמפלגה. "ככה נשמעים דבריו של עודה כשהוא שולל את תכנית ההפרדה של הרצוג שבאה למנוע את הסכנה הגדולה הזו. כנראה מתאים לו שביבי יישאר בשלטון כי זה מקדם את מטרותיו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.