רוכשים רבים הצטרפו לפרויקט המגורים החרדי

בשבועות האחרונים נרכשו רכישות רבות של בוגרי ישיבות שבחרו את ביתם ביישוב * בפרויקט קרית נוף ייבנו עשרות יחידות דיור ביישוב החרדי מעלה עמוס המרוחק כ-30 דקות מירושלים

משפחות רבות בחרו לרכוש את ביתם ביישוב החרדי מעלה עמוס, המציע מגורים באיכות חיים, תוך קירבה לירושלים ובמחירים שפויים.
הרוכשים נמנים על טובי בניה של הקהילה החרדית, כאשר התעניינות רבה נרשמה בקרב קהלים רבים שהשתתפו לאחרונה בערבי השיווק לפרויקט קרית נוף במסגרתו ייבנו עשרות יח"ד ביישוב החרדי מעלה עמוס.
הכנס שהתקיים לאחרונה בירושלים, משך אליו עשרות מתעניינים, בוגרי ישיבות, אשר ביקשו לקבל מידע נרחב על היישוב מעלה עמוס ועל פרויקט קרית נוף שנבנה בידי חברת 'אריאל יזמות'.
במהלך האירוע סקרו נציגי היישוב וחברת 'אריאל יזמות' את פרויקט קרית נוף במעלה עמוס תוך הצגת הדמיות הפרויקט.
מנכ"ל 'אריאל יזמות' מר זאביק יעקובוביץ סיפר לנוכחים על חזונה של החברה להציג מגורים באיכות בניה גבוהה לציבור החרדי תוך שמירה על ציביון הרוחני והתורני ועל הבשורה שביישוב מעלה עמוס, המציע את המגורים הנאותים בקירבה יחסית לירושלים. "מתוך שלל הפרויקטים שהחברה בונה אני מאמין במיוחד בהצלחת היישוב מעלה עמוס, והתאמתו המושלמת לציבור החרדי" אמר מנכ"ל החברה זאביק יעקובוביץ.
למשתתפים הרבים הוצגו הפרויקט והמפרט העשיר של הדירות המוצעות כאשר במחיר דירת מרתף בירושלים ניתן להתגורר בדירה מפוארת עם חצר גדולה במרחק חצי שעת נסיעה מהעיר וזאת בנוסף לפינות החמד ואיכות החיים הגבוהה.
נציגי היישוב סקרו בפני המשתתפים את ההתפתחות האדירה של הישוב בשנים האחרונות בתחומי חינוך, תחבורה, תעסוקה ועוד.
ואכן, בשבועות האחרונים הבשילה ההתעניינות לכדי עיסקאות רכישה, כאשר רבים מהמתעניינים הצטרפו ורכשו את דירת חלומותיהם ביישוב החרדי הסמוך לירושלים, ורבים אחרים עורכים בימים אלו סיורים ביישוב, על מנת להתרשם באופן בלתי אמצעי מהתפתחות היישוב, ומהדירות המוצעות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.