רון קובי מתסיס? תהלוכת הפורים תתקיים סמוך לשבת

ראש עיריית טבריה רון קובי ממשיך להתגרות בציבור שומרי המסורת בטבריה: "תהלוכת הפורים תערך בשישי בצהרים", עסקנים חוששים לחילול שבת

ראש עיריית טבריה רון קובי ממשיך להתגרות בציבור שומרי המסורת בטבריה: קובי הודיע לפני זמן קצר על כוונתו לערוך את מסיבת פורים דווקא סמוך לכניסת השבת, היום המקודש לעם היהודי. התהלוכה הססגונית שהייתה בעבר מתקיימת בימות חול תערך לראשונה ביום שישי בצהרים, וכך על פי החלטתו של ראש העיר השנוי במחלוקת.

לאחר שבשבוע שעבר הצטרף קובי למשלחת רבנים מהידברות שדרבנו את בעלי העסקים לסגור בשבת היו מי שהשלה את עצמו כי קובי אכן חוזר לתלם ויחדל מהתסת השטח, אלא שקובי אינו שוקט על שמריו ובכל עת מנסה לחשוב על הפרובוקציה הבאה: הבוקר החליט ראש העיר להמשיך ולהתריס כנגד ציבור שומרי השבת בטבריה ולהעתיק את תהלוכת הפורים דווקא סמוך לכניסת שבת – דבר שיגבול אולי בחילולי שבת

בפוסט שהעלה כעת כותב קובי, "מכינים את טבריה. סופ״ש פורים מטורף. תודיעו לכל החברים שלכם להתכונן  הפורים הכי חזק בארץ התכנית תפורסם בקרוב –  האירוע המרכזי מסיבת פורים המונית בטיילת בשישי צהריים במקום ככר המדינה בתל אביב"

עסקן חרדי בטבריה אומר לאקטואליק כי קובי איבד כל רסן, "מה יגרע חלקם של שומרי המוסרת ושמורי השבת שרוצים גם כן להנות בפורים .אז הפעם לא יוכלו להנות  – כי כך החליט קובי שזה יהיה בשבת קודש –  וככה רוב הציבור הטברייני לא יוכלו להנות מהמופעים בשל תאוותו של קובי להגיע לראש הכותרות".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. רון קובי

    רון קובי מעשיך יוצרים את התחושה שאתה מחפש תשומת לב..אל תשכח יש אלוהים בשמיים!

    אני |
    הגב