רון קופמן משתלח בחרדים: "במקום לספורט, מממנים כוללים"

יורה לכל הכיוונים: בריאיון מיוחד של העיתונאי רון קופמן, הוא יצא למתקפה כנגד ההחלטה להפסיק את הסדר ההימורים בספורט, וטוען כי החרדים לוקחים את הכסף לספורט", צפו.

הסתה ללא בסיס בשידור חי: אחת הסיבות להישגים הירודים של הספורט הישראלי היא מחסור חמור בכסף. למרות ההבטחות, תקציבי הספורט לא גדלו בתקציב הנוכחי, ויש סכנה גם שירדו בעקבות הרפורמה שאמורה להקטין את רווחי הטוטו.

בריאיון מיוחד של העיתונאי רון קופמן, לתכנית חסכון בערוץ 2 הוא יצא למתקפה כנגד ההחלטה של משרד האוצר להפסיק את הסדר ההימורים בספורט, וטוען כי החרדים לוקחים את הכסף לספורט", כחלון מטיל עיצומים על מהמרים ובכך הטוטו מפסיד 30 אחוז מה שמביא לנזק עבור הספורט הישראלי. זו מדינה המפגרת בעולם בספורט, מירי רגב היא בכפיים, עם ביבי מדבררת".

קופמן עלה להתקפה כנגד הציבור החרדי שמקבל תקציבים בעוד  תקציב הספורט הישראלי נפגע, "כאן צריך לממן כוללים, התנחלויות, קצת שמפנייה ורודה, קצת לחיים כץ, , קצת לדרעי, לכל החברה האלה, ולמי לא נשאר? לספורט". הטיח קופמן.

יש לציין כי משרד האוצר הבטיח שיכסה את ההפסדים של הטוטו, אך את קופמן זה לא מעניין, הוא מעדיף להתמקד בהתססה ושנאה חסרת בסיס.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.