רונית ברש משיבה לחולקים על דרכה (וידאו)

"אם היו יודעים מי אני באמת, לא היו חולקים עליי" כך במילים אלו משיבה רבנית הפייסבוק על הטענות של החולקים עליה. צפו בראיון המלא באדיבות ערוץ 20 {משווה עצמה לרבי נחמן}

הרבנית רונית ברש פורצת דרך בכל תחום החזרה בתשובה של נשים ומשתתפת בתכנית '6 אמהות' – כאשר הכניסה את מצלמות הטלוויזיה לתוך ביתה הפרטי המתעדות את הוויכוחים והמריבות,

ברש מספרת על הבן שמסרה לאימוץ בצעירותה, על חיי המשפחה, על השיעור שהחל ב-5 בנות וגדל ל-500 ורצף הפעילות בפייסבוק.

מנגד היא מנהלת בביתה הפרטי אורח חיים חרדי. איך זה מצליח לה? צפו בראיון עמה בח"י ברשת ערוץ 20 עם ישי לפידות.

הרבנית רונית ברש פורצת דרך בכל תחום החזרה בתשובה של נשים ומשתתפת בתכנית '6 אמהות' – כאשר מכניסה את מצלמות הטלוויזיה לתוך ביתה הפרטי המתעדות את הוויכוחים והמריבות, מנגד מנהלת בביתה הפרטי אורח חיים חרדי. איך זה מצליח לה?התשובות הערב ב #חי_ברשת עם ישי לפידות, הערב ב-21:15.רונית ברש – Ronit BarashAdel BespalovIshay Lapidot

פורסם על ידי ‏ערוץ 20‏ ב- יום שני, 14 בנובמבר 2016

צפו מכאן התחיל כל הסערה – כשהרב אמנון יצחק חשף הכל

כזכור, המרצה הרב רונן שאולוב תקף לפני כמה שבועות את  הרבנית רונית ברש שסוחפת את הבנות החילוניות ולוקחת אותם למסעות עם זמרים חילונים באומן. "את עושה הפרשת חלה, למה את מערבבת את החלה עם השקלים, למה". הוא שאל בהרצאתו.

הרב שאולוב המשיך ותקף, "למה את מביאה את ליאור נרקיס להופעות שלך? את מספר אחת בלהחזיר בתשובה, אבל את מערבבת בין קודש לחול?.

הרבנית ברש  כיום נקראת סופר סטאר של עולם התשובה, הרבנית רונית ברש היא השם החם של עולם החזרה בתשובה, ברש שהיתה פעם חילונית כופרת, וארגנה מסיבות סמים וכלשונה החטיאה נערות ישראל, היא היום רבנית מבוקשת לאלפי חילוניות שמשחרות אחריה.

צפו

רב על רונית ברש: מערבבת החלה עם שקלים

הרב רונן שאולוב חושף את פרצופה של רונית ברש, שעוברת על ההלכה ובלבד לעשות בוכטות של כסף על חשבון החסידות האהבלות שלה. "את עושה הפרשת חלה, למה את מערבבת את החלה עם השקלים, למה".This short video is a very *small portion* cut out of a lecture, for purposes of *commentary and criticism* only, which is the whole theme of our page (commentary and criticism of religious extremism in a sarcastic way). Therefor it is perfectly consistent with Facebook's fair use policy – as explained in this link – http://fairuse.stanford.edu/overview/fair-use/ which is referred to by Facebook on the topic in this link – https://www.facebook.com/help/224610824231354….

פורסם על ידי ‏הרבנית רונית ברש נחשפת‏ ב- יום שני, 25 ביולי 2016

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. "אם היו יודעים מי אני באמת, לא היו חולקים עליי"
  מה זאת האמירה הזאת. גברת ברש יש הלכה!! לא בכל דרך מותר לקרב.. הכוונות שלך טובות ב"ה אבל לא בדרך הזאת.פשוט תודי תעזבי את מה שלא צריך ואסור..ותמשיכי. בהצלחה!!!

  רון |
  הגב
 2. כן יודעים מי את סטרא אחרא בהתגלמותה, להתרחק ממנה יותר מכמטחוי קשת

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב