בראון תוקף את השופט רוזן: "למי קראת בוגד, כבודו?" (וידאו)

שעות אחרי גזר הדין במשפט הולילנד, הופיע השר לשעבר רוני בראון ותקף בחריפות את השופט דוד רוזן ואת גזר הדין שהשית על אהוד אולמרט, "לא הופתעתי מגזר הדין, שמתכתב היטב עם הכרעת הדין. מה שהדהים אותי ואת אולמרט זה הביטויים של השופט בגזר הדין: בוגד, פושע, חזירות", אמר בראון ותמה: "למי קראת בוגד, כבודו?". צפו בוידאו באדיבות רשת

השר לשעבר רוני בראון הופיע אמש באולפן המהדורה המרכזית של ערוץ 2 והגן על חברו הטוב אהוד אולמרט, תוך שהוא תוקף במילים חריפות את השופט דוד רוזן. "לא הופתעתי מגזר הדין, שמתכתב היטב עם הכרעת הדין. מה שהדהים אותי ואת אולמרט זה הביטויים של השופט בגזר הדין: בוגד, פושע, חזירות", אמר בר-און ותקף אישית את השופט רוזן: "בית המשפט העליון קורא לצדדים המתדיינים בפניו להתבטא בריסון ובאיפוק. בכתיבת גזר הדין היום לא היה ריסון".

בראון פנה בהמשך השידור לשופט ושאל: "מה אתה יודע על מה שאולמרט עשה בחדרי חדרים שבהם היו רק מתי מעט, מה אתה יודע על החלטות שהוא קיבל בשעות קשות ועל מבצעים שהוא הוציא אל הפועל?".

בראון אמר עוד: "דיברתי עם המון אנשי מקצוע, שופטים בכירים – מכהנים ובדימוס – ולא אגזים אם אומר ששמונה מעשרה ששוחחו איתי קבעו כי זהו פסק דין שצריכה להיות בו התערבות של בית המשפט העליון".

צפו בוידאו באדיבות רשת

[alooma ref="20roni_olmert_vtr2_n20140513_v1" src="2"]

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.