רופאים ורבנים בכינוס בטקסס

נשיא ארגון 'פרי חיים' הרב משה שלזינגר שליט"א נטל חלק בכנס הבינלאומי במדינת טקסס שבארה"ב עם גדולי הרופאים בעולם

נשיא ארגון 'פרי חיים' הרב משה שלזינגר שליט"א נטל חלק בכנס הבינלאומי במדינת טקסס שבארה"ב עם גדולי הרופאים בעולם
יצוין, כי במסגרת קבלות הקהל הנערכות בכל העולם- ערך נשיא ארגון 'פרי חיים' הרב משה שלזינגר שליט"א גם קבלת קהל לזוגות מעוכבי ילדים בטקסס ובלייקוד

כנס בינלאומי עם גדולי הרופאים בעולם נערך בעיר סאן אנטוניו- במדינת טקסס שבארה"ב. נשיא ארגון 'פרי חיים' הרב משה שלזינגר שליט"א אשר הוזמן לכנס, השתתף בכנס כחבר בארגון הרופאים, ונטל חלק ברבי- שיח ארוכים שנערכו עם שורה של רופאים מומחים, בעלי מוניטין בעולם, בתחום רפואת הנשים תוך הצגת מחקרים וחידושים בעולם הרפואה.

במהלך הכנס שוחח הרב שלזינגר שליט"א בהרחבה עם פרופ' סילבר יהודי בעל שם עולמי מארה"ב אשר פיתח שיטה מיוחדת, שנהפכה לנחלת הכלל בכל רחבי העולם והגיע לשם כך במשך חמש עשרה שנים לישראל, וסייע ללא עלות לזוגות בבתי החולים 'אסותא', 'שערי צדק', 'וולפסון', ו'תל השומר'. פרופ' סילבר זכה אף להתברך על פועלו המבורך ממרן פוסק הדור הגרי"ש אלישיב זצוק"ל. בישראל הנחה את ד"ר יגאל מאג'ר בלימוד השיטה המיוחדת שממשיך את פועלו המבורך גם חינם וללא עלות, והעזרה לזוגות נעשת בשיתוף עם פרופ' שלמה משיח.

במהלך הכנס, נשיא ארגון 'פרי חיים' הרב משה שלזינגר שליט"א סקר בפני משתתפים רבים על פעילות הארגון שהוקם לפני כמעט שלושים שנים במטרה ללוות ולסייע לזוגות המצפים לישועת ד׳ בברכת פרי בטן. הידע הרב והניסיון שצבר הרב משה שלזינגר שליט"א במהלך השנים, עומדים לרשות הזוגות המצפים לילד. אלפי ילדים שנולדו במהלך השנים כתוצאה מהליווי של הרב שלזינגר מהווים את עמודי התווך של הארגון. הרב משה שלזינגר שליט"א נמצא כידוע בקשר הדוק עם כל גדולי הרופאים בישראל ובעולם ומשתתף בכל הפורמים והארגונים העוסקים בעניין בעולם.

רופאים רבים שיבחו רבות את פעילות הארגון, אשר שמו התפרסם למרחקים וממדינות רבות בעולם מגיעים להתייעץ עם הרב משה שלזינגר שליט"א. "אנחנו צריכים ללמוד ממכם, איך אתם עוזרים ומסייעים לכל אדם שמגיע אליכם ליעוץ והכוונה. והכל בסבר פנים יפות ובהקשבה רבה ועד למציאת הפיתרון", ציינו הרופאים.

בנוסף, ערך נשיא ארגון 'פרי חיים' הרב משה שלזינגר קבלת קהל לזוגות מעוכבי ילדים שהגיעו ממספר ערים במדינת טקסס, דבר שגרם לקידוש שם שמים גדול בקרב הרופאים, אשר הביעו הערכה רבה שגם במהלך כנסים רפואיים עורך הרב שלזינגר שליט"א קבלת קהל לזוגות. כמו כן, נערכה גם קבלת קהל בליקווד. יש לציין, כי בשבועות הקרובים צפויים להיערך קבלות קהל במספר מוקדים נוספים בישראל, בהם: באר שבע, אשדוד, טבריה, ירושלים, בני ברק ומודיעין עילית.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.