"רוצה לעלות במדרגות לבית המקדש"

הדוגמנית לשעבר איה קרמרמן מספרת לחדשות 2 על החלום הגדול שלה: "החלום שלי הוא להיות לבושה בלבן עם כל המשפחה שלי, כולם לבושים לבן, ועולים במדרגות לבית המקדש. אני רואה את זה, זה חי בי" { החלום של הידוענית }

הידוענית החילונית לשעבר שכיכבה במגזינים  וקטלוגים איה קרמרמן, ממשיכה לעשות חיל ולמנף את ההצלחה בענף התשובה: "עושה אותי מאושרת להדליק נרות שבת" היא מספרת בראיון שהעניקה לחדשות 2 וגם חושפת על החלום הגדול שלה: "החלום שלי הוא להיות לבושה בלבן עם כל המשפחה שלי, כולם לבושים לבן, ועולים במדרגות לבית המקדש. אני רואה את זה, זה חי בי"

הדוגמנית לשעבר איה קרמרמן, מתלבשת כיום בצניעות והכיסוי הראש המעטר בגאון את ראשה – יעיד על כך, היא  משחזרת  את המעבר החד בין עולם הדוגמנות לעולם התשובה, יחד עם בעלה זיו לנגר מנכ"ל סוכנות הדוגמנות 'לוק' לשעבר – ששבו אל חיק  היהדות.

בראיון שנעשה עם קרמרמן בערוץ 2, סיפרה כי מגמת ההתחזקות הרוחנית שלה ושל בעלה, החלה לאחר לידת בנם הראשון, הבכור מבין חמשת ילדיהם – מעמד עליו התבטאה קרמרמן כי הייתה זו אחת מנקודות המפנה בחייה. "השם יתברך נגלה אליי. ו… יאדה, יאדה, יאדה – כיסוי ראש", לדבריה.

קרמרמן כי נרות השבת היו שם תמיד. "מה שעושה אותי מאושרת כיום", היא מסבירה בחיוך, "זה להדליק נרות שבת. את הפמוטים קיבלתי בירושה מסבתא שלי".

"אבל החלום הגדול שלי הוא להיות לבושה בלבן כשכל המשפחה שלי סביבי, לבושים בלבן, ועולים…", בנקודה זו מתפרצת קרמרמן בבכי מהול בציפייה והתרגשות, "במדרגות לבית המקדש", היא מתארת בהתרגשות.

מתוך  מאסטר שיף
מתוך מאסטר שיף

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.