רוצחים את אחותי": השיחה של שירי סובול למוקד

בשיחה הדרמטית שהוקלטה במוקד מגוללת כיצד סובול טענה ותיארה כי אלמוני תקף את אחותה ולאחר מכן ברח. במשטרה הבינו כי השיחה הייתה מזויפת וכי הרוצח, הוא לא אחר מבן זוגה דוד ערן. סובול וערן הואשמו ברצח הילי ז"ל ובשיבוש הליכי חקירה.

בשיחה למוקד המשטרה נשמעה שירה סובל כשהיא זועקת "רוצחים את אחותי, דוקרים את אחותי, תגיעו מהר ".

. בשיחה הדרמטית שהוקלטה במוקד מגוללת כיצד סובול טענה ותיארה כי אלמוני תקף את אחותה ולאחר מכן ברח. במשטרה  הבינו כי  השיחה הייתה מזויפת וכי הרוצח, הוא לא אחר מבן זוגה דוד ערן. סובול וערן הואשמו ברצח הילי ז"ל ובשיבוש הליכי חקירה.

 

 באדיבות רשת

"דוקרים אותה, אני לא יודעת, דוקרים אותה, בבקשה, אמבולנס. דוקרים אותה ממש כאן מתחת לבית", אמרה סובול למוקדנית. בשלב זה נשמעה המוקדנית שואלת את סובול על זהותו של הדוקר. "אני לא יודעת", ענתה. "שיער שחור, ז'קט אפור. אפשר מהר? תגיעו מהר בבקשה".

המוקדנית שאלה את סובול האם אחותה נמצאת בהכרה. "אני לא יודעת, הכל דם, אני מפחדת. אני מבקשת שתבואו מהר. היא בת 18, אנחנו שתי בנות 18, אני לא מכירה אותו (את הדוקר). לא בתוך הדירה, ליד הדירה שלנו. הוא לבש ג'ינס וזקט אפור. בבקשה הוא עוד מעט הולך, אני צריכה שתגיעו מהר".

"לאן הוא הולך?", שאלה המוקדנית את שירי. "אני לא יודעת", השיבה סובול. "אחותך בהכרה?", המשיכה המוקדנית. "אני לא יודעת, אני מפחדת להיכנס לשם שהוא לא יעשה גם לי משהו", ענתה האחות בצרחות. "אני מסתכלת מהחלון, בבקשה תגיעו עכשיו מהר. תחפשו בכל הבית, במדרגות, הכל. הוא שמן טיפה. לי הוא היה נראה ערבי. אפשר בבקשה להגיע הכי מהר? אתם לא יכולים להגיע כבר? בבקשה. אמבולנס מגיע? הוא פה הוא פה הוא פה, הוא דופק לנו בבית, בבקשה".

בשלב זה ציינה סובול כי בן זוגה נמצא אף הוא בזירה. "היא לא נושמת, בבקשה", אמרה שירי למוקדנית. "חבר שלי עכשיו הגיע גם".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.