רוצים לקדם רעיון טכנולוגי? המרכז האקדמי לב נותן לחרדים הזדמנות. הפרטים

יש לכם רעיון טכנולוגי שאתם לא יודעים איך לקדם? חממת הסטרט-אפ של "המרכז האקדמי לב" נותנת לכם הזדמנות. בכתבה

המרכז האקדמי לב יוצא בתכנית מיוחדת לסייע לחרדים בשם "יזם בלב" לקידום יזמי היי-טק חרדים. מדובר בתכנית האצה (Accelerator) ייחודית למגזר, אשר תספק ליזמים את כל הכלים הנצרכים כדי לפתח את הרעיון שלהם ולהבשילו לחברת הזנק. המטרה היא לקחת יזמים באמצע הדרך או אף בתחילתה, וללוות אותם שלב אחר שלב במטרה לממש את הסטרט-אפ.

מועמדים שיתקבלו, ישתתפו בתכנית מובנית בראשותם ובהנחייתם של בכירים בתעשיית ההיי-טק הישראלי, שינחו אותם בתהליך השקת החברה וגיוס משקיעים. המשתתפים ייפגשו באופן קבוע עם מנהלים בכירים ומשקיעים, ויקבלו חשיפה וסיוע בהשקת חברות הסטארט-אפ שלהם.

סטיוארט הרשקוביץ, מנכ"ל "jc technology" ויועץ לנשיא המרכז האקדמי לב: "ראיתי לא פעם צעירים חרדים שיש להם רעיונות טובים אשר יכולים היו להבשיל לכדי חברת סטרטאפ, אבל הם נכשלו כבר בתחילת הדרך בגלל חוסר יודע מתאים"

עוד הוא מסביר, "בפרוייקט הזה שמנו לנגד עינינו לרתום את המוניטין והניסיון שלנו כאן בהכשרת אנשי מקצוע בתחום הטכנולוגי יחד עם הקשרים שלנו בעולם ההי-טק, ולאפשר לכל יזם מתחיל לממש את הפוטנציאל שלו. אני מאמין שנוכל לראות את הפירות כבר בתוך זמן קצר. סביבת הלימודים מותאמת לציבור החרדי בלא פשרות כלשהן".

התכנית תמשך ארבעה חודשים, ותגיע לשיאה ביום הדגמה ציבורי שבו היזמים יציגו את המיזמים שלהם למשקיעים, עיתונאים ואנשי היי-טק. מפגשי תכנית ההאצה יתקיימו פעמיים בשבוע במרכז האקדמי לב בשעות הערב.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.