"תיהפכו להיסטוריית רעשנים וקפצונים" – רות בוארון מגישה חומר למחשבה לשונאי עולם התורה

"שהחרדים יעבדו, תזיעו פחות" נכתב היום בסבונים שהגיעו מגרמניה, רגע טעות בידי, לא סבונים מגבונים שהגיעו מארץ היהודים- על יהודים. והוא מוגש כחומר למחשבה ע"י צעירי יש עתיד.

האמת שהפעם אינני צריכה להוסיף דבר, אפשר לסגור את המאמר עם שלושה משפטים אלו כחומר מחשבתי לכל כלל ישראל.

אך מכיוון שהיום הדמיון והמחשבה בציבור הכללי נמצא יותר בתוכניות טלויזיה רדודות וטכנולוגיה, אין מנוס ואצטרך לרדת לשורש העניין, יאיר לפיד , בנימין נתניהו , קרנית פלוג , בנט, שקד וכל מסיתי ושונאי תורת ישראל אזכיר לכם דברים שאמר צורר היהודים בתקופה בה הוריכם חיו: "יש להרפות מן הדעה שאלוקים בחר בעם היהודי, ולפיכך זכותו להיות טפיל הניזון מגופם של (עמים) אחרים, היהודים חייבים להתאים את עצמם לעבודה ממשית ויצרנית, כמו (עמים) אחרים.
שאם לא כן יעמדו במוקדם או במאוחר בפני משבר שממדיו לא ישוערו…".

לפי הלך הרוח המתקיים בארץ כיום, נשאר לכם לקחת משפט זה ולשנות מיהודי לחרדי, מגבונים כבר יש, חסר רק טלאי צהוב, יחד עם הסנקציות הפליליות נגד היהודים – החרדים, וחזרנו להיסטוריה ישנה. ולתפארת מדינת ישראל!

בושו לכם יהודים אשר לא מתנהגים כיהודים. פורים מתקרב ולא מן הנמנע וילדי ישראל בקריאת מגילת אסתר, ירעישו עם הרעשן לא רק על המן האגגי מעברנו הכאוב בה רצה למחוק הכל ביהודים אלא על "ההמן" החדש אשר צצו בארץ ישראל, אנשים- שונאים כל קשר לתורה ולומדיה,

מנהיגים- עושים הכל למחוק את עברנו ואת ההיסטוריה, מרבים שנאה עזה בארץ ישראל נגד קבוצה אחת, בארץ בה אבותינו לחמו באויבים האמתיים, אך הם שינו זאת לרדיפה ולחימה עצומה נגד התורה נגד בורא עולם.

אני קוראת לכם! נשיא מדינת היהודים וראש ממשלת ישראל. אם עוד נשאר בכם קצת הגינות לעם היהודי החרדי להיסטוריה לתורת ישראל, קחו יוזמה והפסיקו את שרשרת השנאה והמחלוקת הרדיפה והסנקציות נגד יהודים כמותכם שהם גם חרדים!

אם אתם לא תעשו זאת, תפרוץ בארץ מלחמת אחים שתהרוס את הארץ, ויסודותיה ותהפוך לסדום ועמורה…

חרדים יצאו להפגנות בכל רחבי ארץ ישראל הקטנה, כבר ידוע לכולכם כמה כוח יש לציבור החרדי כאשר הוא מתאחד יחד, ויוצא באידאולוגיה ואמונה בשביל כבוד התורה ובורא עולם, אני משערת שאין בדעתכם ורצונכם לראות מלחמה כזו בארץ ההבטחה?!

אך לא מובן העניין בה דרכיכם מלאה בשתיקה , זו דרך להיות משתפי פעולה עם שרים וחברי כנסת שכל מגמתם מלכתחילה לעלות ולהצליח בהבטחה לתומכיהם שירדפו את החרדים, מה קורה לכם! כבוד הנשיא, וכבוד ראש ממשלה ? איפה הכבוד היהודי שבכם, איפה הטיפות הקטנות של המסורת היהודית?

לא חכמה להוציא אותה בחוץ לארץ עם פסוקים מתורת ישראל ובימי זיכרון עם כיפה על הראש, אלו גם סממנים יהודים כתובים בתורה. אם אתם חלק יהודי , תשמרו שהחלק הזה ישאר.

כי בזכות ניצוץ קטן זה אנו העם המובחר עומד חזק נגד כל הסיכויים, נגד מליוני אויבים ושונאים! החלק הקטן – גדול. תורתנו ואמונתנו בבורא היא הניצחון! ואם אתם תהיו חלק מהרצון לרמוס את התורה, ריבון העולמים ימצא את הדרך למחוק הגזירה, אבל אתם בעוד כמה דורות תהיו היסטוריה של "רעשנים וקפצונים" בכל קריאת מגילה בכל ספרי ההיסטוריה הכאובה. בכל ימי שנות דור ודור.

אסיים בחפיסות המגבונים הנותרים, יאיר לפיד ויש עתיד, מתנדבי הצלה ואגודות החסד הרבים הפזורים בכל הארץ, אשר גם אתם הציבור הכללי משתמשים בחסדם והתנדבותם, ישמחו לקבל אותם לעזר ככלי זיכרון והצלה, כאשר פיגועי ארץ זקוקים ליד החרדית המתנדבת – האמיתית. כך באמת תזיעו פחות ,ומוגש כחומר למחשבה שנעלמה משונאי התורה.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בעז"ה בקרוב זק"א ישתמשו במגבונים שלו לנקות את גופתו המרוטשת!!!! אמן ואמן! כן יאבדו כל אויבך ה'

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • – עֻצוּ עֵצָה וְתֻפָר דַּבְּרוּ דָבָר וְלֹא יָקוּם כִּי עִמָּנוּ קל

   יענקי |
   הגב
 2. יאיר בזכותך החרדים מאוחדים וזה מה שהכי חשוב!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב