רחובות: פקחי העיריה מחלקים דגלים במקום דו"חות

ראש עיריית רחובות רחמים מלול הורה לפקחים לחלק דגלי לאום לרכבי התושבים באמצעות פקחי העיריה של אגף תנועה, שילוט ופיקוח, זאת במקום רישום קנסות בחנייה מוסדרת, המסומנת בכחול-לבן.

לרגל יום העצמאות ה- 67 למדינה ממשיך ראש העיר, רחמים מלול, במסורת שייסד בעיר, חלוקת דגלי לאום לרכבי התושבים באמצעות פקחי העיריה של אגף תנועה, שילוט ופיקוח, זאת במקום רישום קנסות בחנייה מוסדרת, המסומנת בכחול-לבן.

פקחי האגף יחלקו דגלים לרכב לנהגים ברחבי העיר והחל מיום שלישי, 21.4.2015, לא ירשמו דוחות בחנייה מוסדרת, שסימונה כחול- לבן, זאת עד לאחר יום העצמאות, יום ראשון 26.4.2015.

ראש העיר, רחמים מלול: "יש לנו חובה מוסרית וערכית לחזק את הגאווה המקומית והלאומית. חלוקת הדגלים היא סמל לחשיבותם של אירועי 67 שנה לקום המדינה. ביום ראשון נקיים את טקסי הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה ולאחר מכן נצא לציון חגיגות יום העצמאות. אני מזמין את התושבים בשם העיריה ומועצת העיר ומברך אותם בימים של ביטחון ושקט".

ליאור שוקרי, מנהל אגף תנועה, שיוט ופיקוח מסר כי על פי הנחיית ראש העיר ימנעו פקחי העיריה מרישום קנסות בסמוך למוקדי האירועים בחנייה מוסדרת כחול לבן,  במהלך טקסי הזיכרון וחגיגות העצמאות. עוד נמסר כי חל איסור מוחלט לחנות באיסורי חנייה כגון חנייה בחניית נכים, חנייה על מדרכות, אדום לבן, חסימת כניסות לבתים, ועוד.  תתבצע אכיפה בגין חנייה באיסורי חנייה, על מנת לשמור על הסדר בעיר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.