רחוב אורן חזן: הקמפיין החדש של הראל מרגלית

מתמודד לראשות העבודה? ח"כ אראל מרגלית (המחנה הציוני) פרסם סרטון שבו את הוא מציג את הגירסה שלו לסיכום השנה של הממשלה.

ח"כ אראל מרגלית (המחנה הציוני) פרסם סרטון שבו את הוא מציג את הגירסה שלו לסיכום השנה של הממשלה. "אם לא נחליף אותם מהר – הם ישארו פה לתמיד" כך אומר  ח"כ אראל מרגלית (המחנ"צ)  בסרטון שהוציא לרגל שנה לממשלת נתניהו הרביעית.

לדבריו, לבוחרי המרכז והשמאל הישראלי, נראים הרחובות בישראל כפי שיראו בשנים הבאות, אם הימין יישאר בשלטון, עם "רחובות" על שם נוער הגבעות, אורן חזן והצל.

מרגלית שמכוון גבוה מכחיש את הדיבורים על כך שהוא פתח הבוקר את הקמפיין לראשות המפלגה, בשיחה עם "קוקר" אומר ח"כ מרגלית "זהו קמפיין מפקד למפלגה . אפשר להתפקד ולהצביע לכל אחד. אני מוביל את התחדשות המפלגה. עוד אין פריימריס כידוע"

לאחרונה פתח חה"כ מרגלית מטה   "מתחילים את העבודה מחדש" ביוזמה לשנות את מפלגת העבודה

ח"כ מרגלית אמר עם תחילת הקמפיין: "הגיע הזמן שציבור המרכז והשמאל יפסיק לקטר, ויתחיל לפעול. אנחנו לא יכולים לראות את הרחובות שלנו משתנים מול עינינו, לקבל את האלימות, ההסתה, הגזענות, שנאת האחר, הזנחת הפריפריה, ולהמשיך לשתוק. אין לנו את הפריבילגיה להתייאש".

מפלגת העבודה היתה ונשארה האלטרנטיבה היחידה לשינוי, והשינוי מתחיל בלקחת חלק בקביעת פניה ודרכה של המפלגה. במקום שנעסוק במריבות פנימיות – דווקא היום אנחנו צריכים להיות מאוחדים נגד נתניהו. לכן לא משנה במי אתם תומכים – דווקא היום – זה הזמן להצטרף ולהתפקד לעבודה", הוסיף מרגלית.

 

בנוסף מרגלית שכר לאחרונה את שירותיהם של איש הקמפיין של נפתלי בנט והבית היהודי, משה קלוגהפט שיריץ בצוותא עם הפרסומאי ספי שקד את ח"כ אראל מרגלית לראשות מפלגת העבודה. קלוגהפט ימשיך ללוות בד בבד גם את נפתלי בנט.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.