רחוב בשכונת גאולה נהפך למזבלה (וידאו)

ברחוב עזר ליולדות קיימים הררי זבל מצטברים לא רק בערבי חגים, אלא במהלך כל השנה כולה, וזאת עקב ריבוי העסקים במקום ובעקבות מספר בניינים חדשים שנבנו תוך אי שימת לב לנושא התברואתי. צפו { הפקרות}

ברחוב עזר ליולדות קיימים הררי זבל מצטברים לא רק בערבי חגים, אלא במהלך כל השנה כולה, וזאת עקב ריבוי העסקים במקום ובעקבות מספר בניינים חדשים שנבנו תוך אי שימת לב לנושא התברואתי.

רחוב בשכונת גאולה הפך למזבלה אזורית

פורסם על ידי ‏אקטואליק – Actualic‏ ב- יום רביעי, 2 בנובמבר 2016

תושבים מרחוב עזר ליולדות בשכונת גאולה מתלוננים לעירייה מזה זמן רב על המפגע התברואתי הקשה ולמרות כל פניותיהם הבעיה עדיין לא טופלה ועדיין ישנם רק עגלות אשפה בודדות שמשרתות מספר בניינים, מוסדות וחנויות, הבעיה העיקרית חלה בעקבות מספר בניינים חדשים שנבנו באזור שהגדילו משמעותית את כמות האשפה אך כמות הפחים לא גדלה וכתוצאה מכך נוצר עומס יתר של אשפה, התוצאה היא שאין מקום מסודר לאשפה והעגלות אשפה שכן קיימות חוסמות את המדרכה וגורמות לא רק למפגע תברואתי אלא גם לסכנת נפשות.

המקום כבר מכונה בפי התושבים "שער האשפות" עקב כמויות האשפה הגדולות שמצטברות במקום. אפרים לוי מתושבי השכונה הוותיקים סיפר שאינו זוכר בכל שנותיו בשכונה כאלה כמויות של אשפה ובנוסף הציע לבכירי העייריה האמונים על ענין התברואה שיגיעו לביתו ע"מ שיוכלו לעמוד מקרוב על כמויות היתושים הרבים שמגיעים לבית בשעות הלילה ועל הריח הקיים במקום, עוד הביע תקווה שהעירייה תטפל בבעיה בצורה שורשית.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.