רחלי איבנבוים: "קל לנצל את הנשים החרדיות" (וידאו)

רחלי איבנבוים שפועלת למען קידום נשים חרדיות בשוק התעסוקה, בראיון לתוכנית הכלכלית בערוץ 20 על המצב הקשה של החרדיות, למרות העליה במצב החרדיות העובדות. צפו בראיון באדיבות הערוץ

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הכתבה ממש נכונה, אבל יש עוד נקודה אצל בחורה חרדיה וזה למצוא את השידוך שלה וכשתמצא את האהוב שלה היא תהיה אהובה ונאהבת, והשידוכים בעולם החרדי, זה סיפור מאוד מורכב כחרדיה מודרנית חשתי את הבעיה הזו בכאב על בשרי כשהייתי כמה שנים בשידוכים ולא מצאתי את בחיר ליבי, חוץ מהקושי האובייקטיבי לחרדיה מודרנית כמוני למצוא בחור מתאים, היה לי עוד קושי, הסיפור שלי שמי שעזרה לי בעצות ובברכות שלה זו הרבנית יפה כהן מבני ברק המדהימה, שעזרה לי גם לרדת מהעץ הדימיוני שכשהורי חיפשו לי שידוך סירבתי להצעות רבות כי חפשתי את האביר על הסוס הלבן המושלם מחלומותי, היא עזרה לי בעצותיה לוותר על חלק מהחלום, כך נפגשתי והתחתנתי עם בעלי שדווקא אחרי שהתארסנו והתחתנו באהבתנו הגדולה אני רואה שהוא הרבה יותר טוב מכל מה שחלמתי ופשוט אין כמוהו אין עליו נקודה. בקיצור כל המלצה לכל אחת אם תרדי מהעץ, רק אז תמצאי שידוך מעולה, וגם אם אינך חרדיה קלאסית יש מישהו חרדי בדיוק כמוך שמחכה רק לך.

  יעל |
  הגב
 2. אני בודאי לא אצביע למי שזרקה בכפיות טובה את הבית הנהדר שממנו יצאה.כולל הכל גדרי הצניעות.איך זה רחלי,שמילדה ביישנית ונזקקת הפכת לקרייריסטית החולמת להיות נהגת משאית. בושה

  מאושרת |
  הגב
 3. על הפרצוף רואים כמה שכל….

  ודי למבין

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. אינני מעוניינת שגב' איבנבוים שמזוהה עם הבית היהודי תרוץ בטיקט חרדי, מספיק לי שחכ"ינו נלחמים כמו אריות על האינטרסים שלי!!!

  צר לי שכל כבודה …. וגו' נשכח מלב בצוק העיתים והמודרניות

  שרי |
  הגב
 5. כן בסדר שמעתי את רחל מסקנה שהמגזר החרדי עני יותר אם אין לו כסף לשלם משכורות אז למה לפיד בטוח שכל הכסף אצל החרדים???הוא נביא???

  אופירה |
  הגב