"ריבלין לא חשוב בשביל שיהרגו אותו"(וידאו)

מנהיגת נוער הגבעות בהתבטאות מעוררת מחלוקת על האירועים האחרונים. וגם: האם קיצוני המתנחלים מגנים את רצח התינוק?

דניאלה וייס – מי שמכונה "האמא של נוער הגבעות" ומנהיגה אותם בפועל, מתייחסת לאירועים האחרונים ולאיומים על נשיא המדינה: כתב הערוץ הראשון שהתלווה אליה לסיור במאחזים שמע ממנה פקפוק באשר לטענה כי יהודים אחראים לרצח בדומא, הסבר מדוע ריבלין לא יירצח וגם: הבטחה באשר לעתיד המאחזים. צפו

בתוך כך, שר הביטחון משה (בוגי) יעלון החליט להקצין את המאבק בפעילי הטרור היהודי: יעלון  חתם היום (ראשון) על צו מעצר מנהלי לפעילי הימין הקיצוני מאיר אטינגר ואביתר סלונים במסגרת מעורבותם בפעילות של התארגנות יהודית קיצונית.

רק לאחר שהיועץ המשפטי לממשלה יהודה וינשטיין אישר למערכת הביטחון להוציא צו מעצר מנהלי לשלושה פעילים הצווים מומשו הבוקר – זאת גם בהמלצת שירות הביטחון הכללי.

הצווים שהוצאו לשני הפעילים ניתנו למשך חצי שנה, בדומה לצו שניתן בשבוע שעבר למרדכי מאייר, תושב מעלה אדומים. מעצרו המנהלי של מאייר, היה הראשון שעליו חתם יעלון מאז נתן היועץ המשפטי לממשלה את אישורו לביצוע המהלך.

ארגון "חוננו" המעניק סיוע משפטי לחשודים על רקע לאומי, טוען כי הצווים הוצאו דקות ספורות לפני תחילת דיון בהארכת מעצרם, וזאת מחשש שבית המשפט יורה על שחרורם. בעקבות המעבר להליך המנהלי – התייתר הצורך בדיון בבית המשפט והוא בוטל.

במקביל, ראשי הכנסייה הקתולית בישראל הגישו תלונה במשטרה נגד יושב ראש ארגון להב"ה בנצי גופשטיין בגין הסתה לאלימות. התלונה הוגשה בעקבות דבריו של גופשטיין בכנס חרדי סגור, לפיהם יש לשרוף כנסיות.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מדהים!!!
    מדברת כמו שצריך ומכניסה טוב בשיניים לחולי השנאה העצמית!!!

    הר הבית - לב האומה |
    הגב