הנשיא מגבה את מוחמד ומורל: " מאחל להם בריאות ואושר"

הנשיא ריבלין מעודד את מוחמד ומורל: ויוצא כנגד פעילי הימין "גילויי ההסתה נגדם מקוממים ומדאיגים", ומאחל להם ברכות

לאחר שנבחר בקולות החכי"ם החרדים נשיא המדינה ראובן ריבלין יוצא ומגבה את חתונתם של מחמוד מנסור הערבי ומורל מלכה היהודית.

עוד בנושא:

ארגון להב"ה קורא להרוס את ערב חתונתם של מחמוד ומורל

עימות בשידור חי: הכלה והחתן הערבי מול מרזל

צפו: האב השבור מתחנן בדמעות: "מורן שלי, תבטלי את החתונה

חתונת מוחמד ומורל: בית המשפט יכריע

חתונת מורל ומוחמד: חמש מאות מאזינים זעקו: "גיוועלד

רוני דניאל בעד מורל ומוחמד: תנו להם להתחתן, ואל תפריעו

הנשיא מגבה את מוחמד ומורל: " מאחל להם בריאות ואושר"

חתונת מורל ומוחמד: בית המשפט אישר לקיים את ההפגנה

פניה למורל: "צפי בסרטון זה לפני שתעשי את טעות חייך"

"קו אדום עובר בין חופש הביטוי והמחאה לבין הסתה. מחמוד ומורל מיפו החליטו להינשא ולקיים את חירותם במדינה דמוקרטית", כתב הנשיא בדף הפייסבוק.

"גילויי ההסתה נגדם מקוממים ומדאיגים, תהא אשר תהא עמדתי או עמדתו של אחר ביחס לנושא עצמו. לא כולם חייבים לשמוח בשמחתם של מחמוד ומורל- אך כולם חייבים בכבודם. יש בינינו ובתוכנו מחלוקות קשות ונוקבות ואולם- להסתה, לאלימות ולגזענות אין מקום בחברה הישראלית. ביטויים אלה מכרסמים תחת יסודות חיינו המשותפים כאן במדינת ישראל, היהודית והדמוקרטית, הדמוקרטית והיהודית."

"בראשית ברא א-לקים את היחיד", ציטט נשיא המדינה את ז'בוטינסקי. "עם חופשי אנחנו בארצנו, בדעה ובפעולה ואני מאחל לזוג הטרי בריאות, נחת ושמחה".

כאמור, הערב ב19:00 תתקיים הפגנה 200 מטר מול האולם לאחר שבית המשפט אישר לארגון להב"ה למחות כנגד החתונה שמעודדת התבוללות.

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מר ריבלין (ולא כבוד הנשיא , לצערי) , גולדה מתהפכת בקברה , בן גוריון כנ"ל , מי שיער ומי חשב שנגיע לביזיון כזה! נשיא יהודי וישראלי מעודד התבוללות , ולהזכיר שאנו במצב מלחמה שבה השתתפו "הטובים מערביי ישראל" עורכי דין , רופאים ושאר נושאי תפקידים בכל מני דרגות , עשו לייקים לרצח חיילי צה"ל , איחלו לחיילי צה"ל כל מני דברים מכוערים ושמחו במותם , זאת כאשר בני הדודים שלנו תושבי ישראל , תוקפים , מבזים ופוגעים פיזית ומורלית באזרחי המדינה תוך נסיונות חטיפה שלו פורסמו בתקשורת , אתה מר ריבלין בזיון למדינת ישראל , אם לכך הגענו ב-60 שנה
  של מדינת ישראל שנשיא מעודד התבוללות ובנו של ראש הממשלה יוצא עם נורווגית , מה אנו באים לתת לעולם בכלל , חוששני שאת האור שאנו רוצים להיות לגויים , אתם נכבדי הממשלה עוד תהפכו לחושך וחורבן!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. בושה לנו שרובי נשיאינו
  נגד הרפורמים יכלת ללכת??
  התגלית כצבוע חנפן!!!!!!!!!!!!!!11

  אחד |
  הגב
 3. הנשיא של ממשלת הציונות הכופרים בשם ית', שלא מתחשב בצער האבא! הבוגד בד' ובתורתו בריש גלותא, הוא לא נשיא של העם היהודי כלל, הוא נותן יד להתבוללות ולעבדות של נערה ישראלית גורלה יהיה מר מאוד.

  אסור שיהיו דברים כאלה בארץ אפילו אביה לא קיבל זאת איך אתה בתור נשיא מדבר בצורה כזו? לפחות תשתוק, זה לא מקומם ולא הסתה לגזענות זה שמירה על נערות יהודיות טיפשות מפני התבוללות עם עמלק.

  מה אתה נשיא של הערבים ולא של היהודים? תודה שגילית את פרצופך האמיתי והשפל בו אתה מעודד התבוללות והתאסלמות של בנות ישראל. בושה וחרפה….. עוכרי ישראל שר"י, לכו לאוגנדה! שם תתבוללו עם מנהיגכם הרצל ימ"ש שאף הוא התבולל ""וילדיו אינם יהודים"", בקיצור הוא נכרת מזרע ישראל, כעת הם מזרע עמלק! לכו תכריתו עצמכם ותהיו בהמות בני בהמות! אבל באוגנדה, לא בארץ הקודש!

  "אשר נשיא יחטא"

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. אדוני הנשיא.

  קראתי את תגובתך הכופרית, אודות נישואיהם של אחותי היהודייה עם אותו ערבי המסריח, זעתי וחלתי.

  עם כל הכבוד אליך ויש הרבה כבוד, פתיחות ואחדות המצופים ממך כנשיא יהודי (?) למדינה היהודית האחת והיחידה על פני התבל כולו, לא יכולים לבוא על חשבון הזהות היהודית של המדינה ששמה אותך אדון לה.

  זה רע, זה מר, זה נמהר, זה איום וזה נורא. נורא מאוד אפילו! מבהיל, מבחיל, מרעיד, מרתיח ומתמיה, איך לברזליזם וממלכתיות מכסים על הכחדת העם ששמך לנשיא עליו. כן, לא פחות, התבוללות – היא הכחדת העם הזה!

  איך קרה אדוני הנשיא, שראיתי בך – כמו רבים אחרים – יהודי ירושלמי ציוני ונלהב, אבל יהודי טוב הרואה את טובת עמו בראש ובראשונה. איך טחו עיניך מראות שתחת מעטה הדמוקרטיה אותה הנחת עטרה לראשך – מבצעים כאן, לנגד עיניך, רצח עם נוסף?!

  אם נדמה בעיניך, כי נבחרת כדי לערוך חופות בין יהודים לערבים בשם הדמוקרטיה, אני יבחר לקדש את החיים היהודיים שלי על פני קידושין עם אסורי ופסולי החיתון שלך. פשוט אתפלל בכל כוחי שכהונתך הרמה תגיע לסיומה עוד טרם תבשיל. כי מי יודע, בקצב הזה, הבשלתה – אולי חלילה – תהיה זו שריפת זהותנו היהודית. ניתוץ אמונתנו. ביזיון עמנו.

  זו שבירת הלוחות לעיני העמים, המביטים בנאורות הממארת ששוטפת את העם הזה, וקושרים משוואה אחת בין "צבא מוסרי והומניטארי" המאבד את חייליו היהודים לטובת "אזרחים חפים מפשע" המחפים על מחבלים ארורים, לעם שנשיאו מבקש לכבד את רצון אויביו להשמידו, בשם הדמוקרטיה.

  חדל לך, חדל קשקשת. אל נא לך, נשיאנו הנכבד והאהוב, לטעות באויבינו המרים כי ייכבדונו על תגובתך זו. הם אכן ילבינו שיניהם נוכח דברי הפיוס שלך, לא משום שהם רואים בהם דברי פיוס וקירוב ללבות בין עמים, כי אם משום שהרמת להם עוד כדור להנחתה. וכחובב ספורט אתה יודע – זו הטעות הכי נוראית ששחקן יכול לעשות. איזה חוצפן אתה, תגיד לי אתה בכלל לא מפחד מאלוקים?????????????

  וכל הזמן הנר דולק עוד אפשר לתקן אדוני. ומי יודע, אולי נוכחותך בהפגנה היום, מלבד הגדולה שבהודאה בשגגה, היא פשוט תחזיר אותך למקומך הטבעי שברחת ממנו – לעמוד בראש העם הזה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. לרבלין "שלא משתתף בצער האב" —- ויפתח השם את פי האתון השמן. לקיים מה שנאמר "אשר נשיא יחטא" וישמן ישורון….. "אשר נשיא יחטא" "אשר נשיא יחטא" "אשר נשיא יחטא" "אשר נשיא יחטא"

  חובה למחות ולהצטער , אם לא ניתן להגיע אז לפחות בבית, למה היא רוצה להתחתן עם קוף כושי, לפי הפנים שלו הוא רשע מרושע, איזה עיניים רצחניות ופה שופע קללות, נראה כמו קוף כמו כל הערבים, שיהיה להם הרבה מזל רע, ///אבל הציונות אשמה בהתבוללות, אם היה חינוך יהודי זה לא היה קורה\\\ כולנו בגדול בע"ה מגיעים הערב לאולמי "שמש אדומה" בראשל"צ להפגין ולמחות נגד אסון ההתבוללות שמתרחש כאן בארה"ק. השמאל הבוגדני, בסיועה האדיב של התשקורת המתיוונת, מנסים בכל דרך לסתום לנו את הפה. לא לחינם הם דואגים שוב ושוב לסגור לנו גם דפים בפייסבוק.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 6. ויפתח השם את פי האתון השמן. לקיים מה שנאמר "אשר נשיא יחטא" וישמן ישורון…..
  "אשר נשיא יחטא" "אשר נשיא יחטא" "אשר נשיא יחטא" "אשר נשיא יחטא"

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 7. ויפתח השם את פי האתון השמן. וישמן ישורון…..

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב