"מעוות את חנוכה כדי להתחנף לרבה רפורמית"(הקלטה)

הסופרת ואשת התקשורת בביקורת חריפה על התנהלות הנשיא בארה"ב: "מלכלך עלינו בחו"ל. שידיר עצמו מבית הנשיא" {עירית לינור נגד הנשיא}

"הנשיא ריבלין המציא חנוכה חדש רק כדי להתחנף ולמצוא חן בעיני אובמה ועוד איזו רבה רפורמית…הוא צריך להדיר עצמו מבית הנשיא" – כך אומרת הסופרת ואשת התקשורת עירית לינור בתגובה לאמירותיו הפרובלמטיות של רובי ריבלין במהלך ביקורו בארצות הברית. האזינו

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=lBH2NLAvdg0&w=420&h=315]

כזכור, מוקדם יותר דיווחנו כי חברת הכנסת תמר זנדברג ממרצ התגייסה כדי להגן על הנשיא מפני המתקפות האחרונות שהוא סופג – כשעל הדרך היא גם המציאה זרם פוליטי חדש. "המתקפות על הנשיא ריבלין ודרכו על ארגון שוברים שתיקה הן מעשה עלוב, פחדני ומתחנף. עגומה במיוחד העובדה שמצטרפים אליה נציגי המרכז הקיצוני: לפיד בפוסט שקרי ופופליסטי וגם ציפי לבני בנאומה בועידת הארץ בניו יורק", כותבת זנדברג.

זנדברג מוסיפה: "אלה שלא יבחלו בשום נסיון נואש לקושש כמה לייקים ולהתיישר לימין, ולעזאזל השלום, זכויות האדם או חופש הביטוי, ערכים שבהזדמנויות אחרות הם מדברים עליהם גבוהה גבוהה.

שוברים שתיקה הוא ארגון חשוב, אפילו חיוני לישראל. הוא הפך לשעיר לעזאזל דווקא בגלל שהוא במה לחיילים קרביים שמספרים את האמת מתוככי המציאות של שליטה צבאית על עם אחר.
האמת הזו קשה מנשוא, ולכן אנחנו עדים כרגע לתחרות עלובה וטפשית מי ייכנס חזק יותר בשליחים שלה.

אני גאה בשוברים שתיקה, ורוצה לחזק את החיילים שמסרו עדות ואת נציגי ונציגות הארגון שלא שותקים, גם – ובעיקר – כשקשה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.