ריבלין: "נתניהו ואני לא נפשנו חודשיים"

בראיון לרגל השנה החדשה סיפר השר ריבלין על הנתק בינו לבין רה"מ והתייחס גם לת"ת שביטל את ביקורו בפתיחת שנה"ל

"אני רואה את ראש הממשלה באופן קבוע בארבע עיניים אחת לחודש, אבל בחודשיים האחרונים לא עלה בידינו להיפגש", כך חשף נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין בראיון שהעניק לגל"צ לגל השנה החדשה.

ריבלין הוסיף: "נדמה לי שאנחנו מיצינו את הבדלי הדעות בינינו בכל מה שקשור לגבי היחסים שלנו עם המערכות השונות הבינלאומיות…עד אשר הדברים יוסרו מסדר היום, כנראה שאנחנו לא צריכים להיפגש כי כנראה שכל אחד עסוק באותם עניינים לקידומה של מדינת ישראל".

ריבלין גם התייחס לסערה סביב פסיקת ביהמ"ש בנושא משחקי הכדורגל בשבתות והביע את התנגדותו לביטולם: "אני חושב שההרגל של הציבור הישראלי הוא שביום שבת הולכים לבית הכנסת ולאחר מכן הולכים לקטמון או טדי…אסור ליצור מצבים מבלי שתהיה הסכמה רחבה. אלה הם דברים שהם בהרגל זה הסטטוס קוו. לא לעשות שום דבר שבו אנחנו יכולים לפגוע בציבור אחד על חשבון הציבור האחר".

בהמשך הראיון נשאל ריבלין על סירובם מוסדות חרדים לארחו בתחילת השנה והשיב: "יש לנו בחברה הישראלית מספר קבוצות שיכולות להסכים איתך כל עוד אתה מסכים איתן מא' ועד ת'. בקבוצות היחודיות האלו יש בעיה. אני מבין ומכבד רצון של כל מוסד לכבד את הבקשות שלו, אך אני לא חייב להסכים איתם".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.