ריבלין עוקץ את נתניהו: "הציבור מאס בניסיונות לסמם אותו בסרטונים"

,נשיא המדינה ראובן ריבלין עוקץ את ראש הממשלה בנימין נתניהו, "לעומת המציקות הזועקת, המערכת הפוליטית עסוקה בקריאייטיב, ביצירת סרטונים ויראליים וסיסמאות", אמר ריבלין. "הציבור הישראלי, כך אני מרגיש, עייף. הוא מואס בניסיונות לסמם אותו בסאטירה או בכוכבנות".

ימליץ על נתניהו? לאחר הבחירות יצטרך נשיא המדינה ראובן ריבלין להכריע על מי להטיל את הרכבת הממשלה, על בוזי או על ביבי? על המפלגה הגדולה ביותר? או על מספר הממליצים?  בנתיים הנשיא לא מפזר את הערפל ובדרך הוא עוקץ את נתניהו.

על רקע סרטוני הבחירות המשעשעים מבית היוצר של הליכוד בו מכבב ראש הממשלה בנימין נתניהו ומפגין כישרון משחק,נשיא המדינה ראובן ריבלין עוקץ את ראש הממשלה בנימין נתניהו, "לעומת המציקות הזועקת, המערכת הפוליטית עסוקה בקריאייטיב, ביצירת סרטונים ויראליים וסיסמאות", אמר ריבלין. "הציבור הישראלי, כך אני מרגיש, עייף. הוא מואס בניסיונות לסמם אותו בסאטירה או בכוכבנות".
"לסיסמאות יש ערך חשוב אם הן מצליחות ללכד תוכן, אבל כשהסיסמה היא חזות הכל אנחנו בבעיה", הוסיף הנשיא. "אני מסתובב בארץ בימים האלה של טרום בחירות, אני רואה את המראות ושומע את הקולות".

הנשיא התייחס לנעשה בחזית הביטחונית" וסקר את האיומים הנשקפים לישראל מצפון ומדרום, והוסיף כי החזית הכלכלית חשובה לא פחות. "הכלכלה הישראלית מדשדשת, הפערים במדינת ישראל הם בין הגבוהים במדינות המפתחות וגם צעירים ממעמד הביניים מתקשים להגיע ליציבות כלכלית".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.