ריהוט גן לשדרוג אירועים וכנסים

בקיץ ובמועדים המגיעים עלינו לטובה, ישנו עומס גדול של אירועים משפחתיים, של חגים ושל שמחות, וגם של אירועים מטעם מקום העבודה – כנסים, סדנאות העשרה ועוד. החום הגדול של אוגוסט כבר נמצא מאחורינו, ואין סיבה שלא לנצל את ההקלה בחום לעריכת האירועים בחוץ, תחת כיפת השמיים. אם מדובר באירוע שאינו פיקניק המתקיים בישיבה על שמיכה, ניתן לארגן את החצר או את האזור ובעזרת מספר רהיטי גן לגרום למקום להיראות כערוך לכנס או לאירוע.

תיחום האזור

כשמארגנים אירוע תחת כיפת השמיים, בראש ובראשונה יש לחשוב על גבולות הגזרה. אחרי שהבנתם בדיוק מה הם הגבולות, בחרתם כניסה ויציאה, יש לבחור ציוד מתאים אשר יתחם את האזור. לרוב, אם מחליטים לתחום גם את כיפת השמיים בדרך כזו או אחרת, יש לבחור בציוד כמו אוהל (לימי חום קיצוניים או לטפטופים הראשונים של גשמי הסתיו), מאהל או סכך כלשהו. אם אין ברצונכם לחסום את כיפת השמיים, הצטיידו בשערי במבוק ססגוניים שיבשרו לאורחים כי הם נכנסים למתחם, וניתן להצטייד גם בגדר במבוק תואמת להשלמת המראה באופן ססגוני.

נוחות

למותר לציין כי ודאי תרצו להסב למשתתפים באירוע את הנוחות המרבית. אם בכנס מקצועי עסקינן, פופים וכריות לא יסבו נוחות לאורחים. במקומם, העדיפו כסאות פלסטיק נוחים או כל אביזר ישיבה שהוא, הנחשב כריהוט גן למקום לכנסים. אם האירוע הוא יום הולדת או מסיבת בריכה – שלבו בעיקר ספות עץ קלילות, פופים וכריות. לאירוע מעורב (קליל אך רשמי, הכולל מבוגרים וילדים) שלבו משני העולמות – ריהוט גן קליל וגם מערכת ישיבה מכובדת ויציבה יותר לאורחים המבוגרים.

עיצוב

כמו בכל מאורע שהוא, העיצוב הינו חלק אינטגרלי ממנו. אם בעבר רק חתונות ומסיבות היו מעוצבות באופן מקצועי וייחודי ואילו כנסים היו אפרוריים ומשעממים, כיום אנשים מבינים שעיצוב המקום חשוב ביותר גם כשמדובר בכנס מקצועי. מתוקף כך, נוצרו בשוק חברות רבות המספקות מענה של ריהוט גן לכנסים. הסוגיה החשובה ביותר מבחינה עיצובית הינה בחירת צבעים המתאימים למאורע – לכנסים יתאימו הצבעים הכהים וה"נקיים" יותר כמו ירוק, כחול, אפור ולבן, ואילו לחתונות ולבריתות יוסיפו צבעים פסטליים – תכלת, ורוד, צהוב בננה, כתום אפרסק – אמירה רכה וייחודית. לאחר בחירת הצבעים שברצונכם להעניק לאירוע, יש ליצור את האיזון המתאים בין הפרטים השונים. השתדלו ליצור קשת רחבה של גוונים מהצבעים שבחרתם – כורסאות קש בגוונים הכהים יותר וכריות המתאימות להן בגוונים בהירים יותר או בהדפסים מדליקים, למשל.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.