ריח של הפסד? אחוזי הצבעה גבוהים בריכוזים החילונים • מאיר רובינשטיין ל"קוקר": "אני חרד מהתוצאות" – וידאו

ככל שנוקפות השעות התמונה הולכת ומתבהרת: אחוזי ההצבעה הגבוהים יביאו את אלי כהן לשלטון – התקווה: בשעה זו מאות קנאים זורמים לקלפיות – האם הזברות יצילו את אבוטבול מתבוסה? כל הפרטים

שיעורי הצבעה גבוהים בבחירות החוזרת בבית שמש:  עד כה, ההצבעה בקלפיות מתנהלת כסדרה, למעט אירועים נקודתיים. נכון לשעה 19:00 61% אחוזי הצבעה.

ראש עיריית ביתר עילית מאיר רובינשטין אומר בראיון לכתבנו בשטח אבי שיף, כי הוא חש בחרדה מהתייצבותם של המוני החילונים לעזרתם של תושבי בית שמש,  הם הגיעו לפה במסות. כל מי שחרד לגורל בית שמש עליו לצאת ולהצביע".הוא אומר.

חבר הכנסת אריה דרעי בראיון ל'קוקר' כבר רואה את הנולד. "לצערי אני ראיתי, מאות קיבוצניקים פשטו על השכונות החילוניות ועוברים בית בית". דרעי עדיין לא מאבד תקווה , אולם במטה של אבוטבול יש תחושה כי אבוטבול יאבד את שלטון לטובת אלי כהן. בסוף היום נדע האם אחוז ההצבעה הגבוה הכריע את הבחירות. "כרגע זה לא נראה טוב", אומרים במטה.

הסיכוי היחידי לנצח את הבחירות. יהיה במידה והקנאים יצאו להצביע. בנתיים קשה להאמין כי הקנאים יצאו לקלפיות, פה ושם ראינו זברות שיצאו בחירוף נפש ושילשו פתקי אבוטבול.

מנגד, לאבוטבול יש מאגר קולות שלא הצביעו עבורו באוקטובר. מאות מצביעים מ"טוב" שהתגייסו למענו, וגם מאות קולות מצד חוגי הקנאים הקיצונים שהפעם מצביעים, בשעה האחרונה דווח על מאות קנאים שיוצאים להצביע.

לראשונה בחיו הצביע האדמו"ר מלעלוב בית שמש עבור משה אבוטבול לראשות העיר. האדמו"ר נכנס לקלפי ברמת בית שמש שהוא מלווה בראש העיר משה אבוטבול. ולא רק: הרב חיים ואזנר בנו של בעל השבט הלוי שאל את פוסק הדור כי חסידי ברסלב שאלו אותו האם מותר להשתתף בבחירות? בעל השבט הלוי הורה: "זה בגדר פדיון שבוים, וגם נשים יצאו להצביע"..

לעלוב 2

בשתי המטות הפגינו אופטימיות, ואמרו כי הגיעו כמעט לכל המצביעים הפוטנציאליים שלהם.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.