ריקי כהן מ"בני ברק" בשיחה עם 'קוקר': "לא שורדת את החודש" – ראיון מלא כאב

סערת ריקי כהן יצרה אלפי ריקי כהן : יו"ר יש עתיד יאיר לפיד פתח את הפייסבוק שלו בעיצומו של החג הקדוש, דרס את קדושת ישראל, ונכווה ברותחין .

התקשורת שליטפה את לפיד ונהגה בו בכפפות של משי הסירה את הכפפות ועברה למתוח ביקורת חריפה, גולשים רבים הגיבו בזעם, ולפיד ניזוק.

כתב 'קוקר' התחקה אחר עקבותיה של ריקי כהן מבני ברק, (יש כמה) היא מספרת על חייה – "אני לא מרוויחה 20 אלף שקל, הייתי יכולה רק לחלום על סכום גרנדיוזי כזה וגם בברוטו"
.
ריקי מאכילה מידי יום את שבעת ילדיה ומרוויחה לפרנסתה בסך 4800 ₪ בחברת תקשורת שממוקמת בסמוך לבני ברק. "בעלי לומד בכולל", היא מספרת, "הילדים חוזרים, בעלי לומד בושננתם, מגרד קצת עוד כסף, אני מוכרת מטרנות בבית מגיעים ביחד לסך 8000 אלפים שקל .

טסתם לחו"ל?
אם זה לא היה עצוב זה היה מצחיק, מעולם לא היינו בחו"ל ואנחנו מאושרים ושמחים בכך.

לאיזה בית מלון נסעתם לחג?

בית מלון? לא הלוואי, "אין לי כסף לזה, בקושי חסכתי לחול המועד, נסענו לגני יהושוע עם הילדים יחד עם כל הציבור החרדי, את החג עשינו בסיוע ארגוני החסד הרבים שחילקו מוצרי מזון ובשר בזכותם עשינו את החג" .

את מכירה את גברת ריקי כהן?
שמעתי מחברות ברחוב על ריקי כהן, ואני מרחמת עליה, איך זה שאין לה מה לעשות עם 20 אלף שקל? אני עם הכסף הזה הייתי יודעת לחיות נכון, לחסוך וגם לקנות דירות לילדים, שלא לדבר על טיסות לחו"ל, הבעיה של גברת כהן מחדרה שהיא חיה ברמת חיים כה גבוהה של קפוצינו' וגבינות שמנת היא לא יודעת לכלכל את צעדיה הנכונים.

מה המסר שאת משגרת ללפיד?

אני קוראת מכאן לשר האוצר לפיד, "תסתכל לי בעיניים ותגיד לי האם אתה מנותק? זה לא ייתכן שילדים רעבים יגיעו לבית ספר!

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. 8000 ₪?-אני חיה עם בעלי וילדי בפחות מזה.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב