רכבו של מרן הגר"ע יוסף – נמכר , המשפחה זועמת "ביזיון למרן"

משפחת הרב עובדיה יוסף, כועסת. לטענתה, משתמשים בזכרו הקדוש של מרן כדי להרוויח כסף.

בעתון 'ישראל היום' מספר העיתונאי יהודה שלזינגר, כי במודעת מכירה שהתפרסמה באתר המכירות "יד2", חברת ליסינג מקרית מלאכי מציעה למכירה רכב מסוג סקודה, שהחברה השכירה למשפחת יוסף. הרכב שימש את הגר"ע יוסף בשנתיים האחרונות. לאחר תיאור המפרט הטכני, מספרת המודעה כי זהו הרכב ששימש את הגר"ע יוסף כדבריהם "רכב ששרויה בו ברכה".

הרכב אכן נמכר, במחיר מחירון בסך 155,000 ש"ח, אבל במשפחת יוסף, לא מרוצים ואפילו כועסים.

הם אומרים שמדובר בביזוי זיכרו של מרן "זה מאוד מרגיז ומכעיס אותנו שמישהו מנסה לעשות כסף מזכרו של הרב" הם טוענים "איך הם מעיזים לעשות דבר כזה? למסחר את הרב ולגרום לו ביזוי כזה. לצערנו אין לנו שליטה על דבר כזה".

גם בעבר, כאשר שימש את מרן רכב אחר מחברת ליסניג, כשהוא הוחזר ביקשו בני המשפחה מפורשות, שלא למסחר את הרכב בגלל עובדת היותו בשימוש מרן.

אבל אז, כבר היה קונה פוטנציאלי לרכב שעקב אחרי זמן החזרתו של הרכב ובירר מתי יוחזר לחברת הליסינג כדי לקנותו "כשהרב השתמש ברכב הקודם היה אדם שעקב ושאל כל הזמן מתי אנחנו מחזירים את הרכב ואז רץ לקנות אותו, גם עכשיו,לאחר פטירת מרן, ביקשנו מהחברה שלא למסחר בזיכרון של הרב" מספר הקרוב "הם כנראה חיכו כמה חודשים כדי לתת לעניין להישכח כביכול ועכשיו העלו את זה. מילא אם הרכב היה נתרם לילדים, לחינוך, לישיבות, אבל ככה סתם זה פשוט מבזה את הרב".

תמונה ראשית – פלאש 90

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. איזה מן אתר זה המעודד דברי לשון הרע
  מחטיאי הרבים ומעכבי הגאולה
  זה לשון הרע!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  חוה |
  הגב
 2. למה לא ?? מה הבעיה שלהם ? מים של צדיק לא מוכרים ? טלית הצדיק התעטף לא מוכרים ? פשוט פה כואב להם כי הם לא הרוויחו כסף ? הבנתם?????

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב