צפו: רכב ועליו דגלי ישראל הוצת בירושלים (תיעוד)

כבאים שהוזעקו לשכונת רמת אשכול השתלטו על האש – ואז גילו כי מדובר במכונית השייכת לחברם לתחנה. חקירה העלתה חשד כי הרכב הוצת במכוון. הכבאי שלו שייכת המכונית: "עצוב לי מאוד שבשכונה במרכז ירושלים דברים כאלו יכולים לקרות לאור היום ובאין מפריע"

לוחמי האש של שירותי הכיבוי בירושלים שהוזעקו היום (שבת) לכבות רכב שעלה באש ברחוב פארן בשכונת רמת אשכול הופתעו לגלות כי מדובר במכונית השייכת לחברם לתחנה. חקירה העלתה חשד כי מדובר בהצתה.

בסביבות השעה 16:15 נקראו צוותי כיבוי לטפל בשריפה. כשהגיעו לוחמי האש למקום הם הבחינו כי רכב החונה סמוך לוואדי הגובל בין שכונת רמת אשכול לשכונת בית חנינא בוער ונזק כבד נגרם לו.
הכבאים השתלטו על השריפה במהירות ומנעו את התפשטותה לחורש ולכלי רכב סמוכים. מחקירה של מפקד תחנת כבאות והצלה רוממה, להב אורן אברהמי, עלה כי הרכב הוצת במתכוון בחלקו האחורי וכי בעת ההצתה היו עליו דגלי ישראל.
"עצוב שדברים כאלה קורים במרכז ירושלים"

רב כבאי אלדר בוקריס, לוחם האש שרכבו הוצת, סיפר: "ביום שישי החניתי את רכבי בשכונת רמת אשכול ונסעתי עם הרכב של אשתי לבית אמי. היום בשעות אחר הצהריים התקשרו אליי ממוקד המבצעים של התחנה שבה אני עובד וסיפרו לי כי הרכב שלי הוצת. הגעתי בזריזות למקום והבחנתי כי הרכב שרוף ושנגרם לו נזק בלתי הפיך".

בוקריס ציין כי הוא שם לב שדגלי ישראל שהיו על הרכב הושלכו על הרצפה. "מניסיון רב שיש לי בשריפות מסוג זה אני מאמין שהדגלים נקרעו והושלכו על הרצפה עוד טרם הוצת הרכב", אמר. "עצוב לי מאוד שבשכונה במרכז ירושלים דברים כאלו יכולים לקרות לאור היום ובאין מפריע".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.