רכניץ קנה מג'רבי את התג של המדליה

מדליסטית האולימפית ירדן ג'רבי מכרה את התג מחליפת הג'ודו שלה מאולימפיאדת ריו באמצעות אתר eBay, בסכום של כ־52 אלף דולרים, שאותם תרמה לטיפול בילדים חולי סרטן לפילנתרופ החרדי שלמה רכניץ שביקש לרכוש את התג. {למען החולים}

במדור היהדות של 'ישראל היום' חושף יהודה שלזינגר כי מדליסטית האולימפית ירדן ג'רבי מכרה את התג מחליפת הג'ודו שלה מאולימפיאדת ריו באמצעות אתר eBay, בסכום של כ־52 אלף דולרים, שאותם תרמה לטיפול בילדים חולי סרטן לפילנתרופ החרדי שלמה רכניץ שביקש לרכוש את התג.

רכניץ כידוע  חי בלוס אנג'לס אך מרבה לתרום לישיבות וכוללים בארץ ולחיילי צה"ל.

מקורביו בארץ סיפרו לישראל היום כי הוא מתכוון להציע את התג שוב למכירה ולגייס עוד כסף למען הילדים החולים: ״שלמה אף פעם לא מסתפק במועט, המחיר שהוא שילם עבור התג הוא אמנם לא קטן, אבל הוא יעשה כל שביכולתו לגייס עוד כסף עבור המחלקה. לתרום כסף זה דבר ענק, אבל הבאזז שנוצר סביב המכירה מעצים את האפקט ומביא לתודעת הציבור את חשיבות התרומה״.

אביה של ירדן, סיפר ל"ישראל היום": "העלינו את זה לאתר ועקבנו, ראינו שזה מגיע ל־15 אלף דולר וזהו. ואז פתאום קמנו בבוקר וראינו שזה זינק ל־52 אלף. ירדן היתה המומה, היא מאוד רוצה לפגוש אותו".

רכניץ אומר לישראל היום כי: "התגית תימכר שוב והכסף יועבר לצדקה. כל אחד חייב ללמוד מירדן איך להשתמש במיומנויות שלו כדי לעזור לאנשים נזקקים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.