רכשה טלפון – וגילתה בו את המספרים הכי חסויים במדינה

מה הייתם עושים אם הייתם רוכשים טלפון חדש ובו הייתם מוצאים את מספרי הטלפון החסויים במדינה? ובכן, ראשית מן הסתם הייתם מופתעים מאד.

זה בדיוק מה שהייתה א', נערה שרכשה השבוע טלפון. אוצרות שלמים היא מצאה שם: הטלפון הישיר בלשכת ראש הממשלה, המספר של ראשי השב"כ והמוסד, הטלפון האישי של בכיר פת"ח ג'יבריל רג'וב והתכתבויות אישיות עם חברי כנסת ובכירים במשרדי הממשלה, ואלו הם רק חלק מן התכנים שגילתה א', נערה בגיל בית ספר, בטלפון חלופי שקיבלה מחברת פלאפון לאחר שהגיעה לסניף החברה ברחוב יגאל אלון בתל אביב.
ר', אמה של א', סיפרה ל'מעריב' כי בתה מסרה את מכשיר הטלפון שלה לתיקון, וכשבדקה את הזיכרונות של מכשיר הטלפון החלופי, החלה להקריא את המספרים וההתכתבויות בשעשוע רב. ברשימה ניתן היה למצוא גם את המספרים של הרמטכ"ל לשעבר גבי אשכנזי, ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק, המספר בשגרירות הישראלית בוושינגטון ועוד.
"היא ראתה בזה שעשוע", אמרה האם. "עבורנו זה היה פחות מצחיק. הרשימה הזאת כבדה מאוד. לנו אין מה לעשות עם המספרים, אלא אם היינו רוצים להתקשר לג'יבריל רג'וב".

כך למשל מצאה הנערה התכתבות של בעל הטלפון עם גבי אופיר, המנכ"ל היוצא של המשרד להגנת העורף, בה הוא המליץ על חבר הכנסת עפר שלח כמי שיכול לקדם את ענייניו אצל שר האוצר וראש מפלגתו יאיר לפיד.
לאחר כשבוע שהטלפון היה ברשות בני המשפחה, הם הגיעו בשנית לסניף כדי להחזיר את הנייד, וביקשו למחוק את המספרים. לדברי האם, המכשיר היה כנראה בבעלותו של גורם במערך הדוברות של אחד ממשרדי הממשלה. "ניסינו להשוות את המספרים, ונראה שחלקם לא נכונים או כבר לא רלוונטיים. היו שם טלפון של רבני התנחלויות, הרבה אנשי צבא והמון פוליטיקאים", סיפר עוד.
מחברת פלאפון נמסר בתגובה כי "הנושא ייבדק".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.