בכיר במערך הגיוס התלונן על ההסתה נגדו

לאחר שכתובות נאצה רוססו על קירות ביתו בסופ"ש האחרון, הגיש רמ"ד שילוב חרדים בצה"ל תלונה במשטרה על ההסתה נגדו

המלחמה בהסתה נגד החיילים החרדים: יוסף כהן, ראש מדור שילוב חרדים בצה"ל, הגיש תלונה במשטרה על ריסוס גרפיטי סביב ביתו וסביב בית הכנסת הסמוך לביתו בבני ברק בסוף השבוע האחרון.

מדובר על האירוע עליו דיווחנו ביום חמישי האחרון: במהלך ליל רביעי רוססו כתובות נאצה על קירות ביתו של בכיר במערך גיוס החרדים בבני ברק. על הקירות נכתב "נאצי", "רוצח", ו"מנגלה".

כוחות המשטרה שהוזעקו למקום פתחו בחקירה. לפי שעה טרם אותרו חשודים במעשה הנפשע.

כזכור, לאחרונה שוב פרסמו המתנגדים לגיוס קמפיין כאשר באחת התמונות נראה חייל חרדי בעל פאות וזקן פורץ מתוך גדר השכונה ומכריז "הידד, יש לי רובה, איזה כיף!". הכרזה מציגה אף ילדים חרדים הנמלטים ממנו בפחד.

בין הסיסמאות המופיעות על הכרזות: "למען עתידנו, למען ילדינו, שומרים על הניקיון, אזור זה זה נקי מחרדקים. המעבר לחרדקים באזור זה אסור בהחלט".

בחלק אחר של המודעה מובא ציטוט של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, שאומר "אנחנו חוצבים חור בבטון ועשינו חור קטן בסכר בין החברה החילונית לחברה החרדית".

בתוך כך, בגל"צ נחשף בשבוע שעבר כי פרקליט המדינה, שי ניצן, החליט על הקמת צוות מיוחד שיטפל בתועפה וינסה להביא למיגורה.

הצוות יורכב מאנשי פרקליטות המדינה, צה"ל והמשטרה, שישלבו כוחות כדי להעניק מענה מהיר לתלונות החיילים המותקפים על רקע היותם משרתים בצה"ל – תופעה המצויה בשיעור גבוה במגזר החרדי והערבי.

סגן שר הביטחון, הרב אלי בן דהן, בירך על הצעד ואמר: "אני לא אתן שתימשך ההסתה נגד חייילים חרדים…אנחנו נפעל בכל הכוח למגר את התופעה הזאת. אני שמח שמשרד המשפטים נרתם גם הוא כדי לסייע לנו במלחמה הזאת".

יצוין כי הצוות יטפל לא רק בתופעות של אלימות פיזית כלפי החיילים אלא גם בביטויים של הסתה חמורה והשמצות.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. זה טעות גמור, בגלל שאין לשום יהודי בא"י מושג של נח"ל החרדי, אין דבר כזה. מה שכן ידוע היא "נחל השמד והניאוף" ממש לוחמים נגד השם ית' ר"ל, השם לא עמם בגלל שהם מחללי שם שמים ברבים. כולם יודעים ששום גדול בישראל לא הסכים לנחל החרידי, והמזרחיסטים והריפורמים שהסכימו "לנחל-השמד" הם לא "גדולי ישראל" הם גדולי השמד של דורינו. עמליקים, ערב-רב, מסיונרים, רשעי ישראל. הצבא לא מקום לבן תורה שומר תורה ומצוות אמיתי.

    בתור חייל לשעבר, מתודה ואומר לכם זה הרס וחורבן ושמד, הצבא מלא חרדים שמתעסקים עם בנות כל הזמן, ממש יום יום וכו', ואני מדבר על חברה שאפ' היו אברכים עד לא מזמן. עדיף לא להיות בצבא השמד, ***הזנות שם בלי בושה אפילו ברבים!!!! מתחרט בכל לבי שהתגיסתי לצבא השמד והניאוף, כדרך אלו שעושים פשרות אם הצבא, מאלו המשומדים-הרודפים-והפוגמים-בברית עם ד' ית' שמו.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב