רמון: "אני העו"ד ה-37 שביקר את אולמרט"

בראיון לגלי צה"ל טוען מקורבו של אולמרט חיים רמון כי גם הוא ביקר אותו במסגרת מקצועית כעורך דינו. "הביקור שלי נערך במסגרת פגישות עורך דין לקוח, ותוכנו נתון בחיסיון". { ביקורי אולמרט}

לאחר שנחשף כי 37 פרקליטים ביקרו לאחרונה את שראש הממשלה אהוד אולמרט בתאו, טען מקורבו חיים רמון כי גם הוא ביקר אותו במסגרת מקצועית כעורך דינו. "הביקור שלי נערך במסגרת פגישות עורך דין לקוח, ותוכנו נתון בחיסיון", אמר הבוקר רמון בריאיון לתכנית "מה בוער" עם רזי ברקאי בגל"צ.

"יש לי ייפוי כוח ואני משמש כעורך הדין של אלמרט", אמר רמון. "הביקור שלי נערך במסגרת יחסי עורך דין-לקוח. יש חיסיון על תוכן המפגשים הללו ולכן אני לא יכול להיכנס לפרטים".

"אני הייתי עורך הדין ה-37 שביקר את אולמרט", מציין רמון. "אני רואה בכך מחמאה, מעצם העובדה ש-36 המבקרים הקודמים לא עוררו עניין גדול כמותי. מאוד מוזר שמייחסים דווקא לביקור שלי כל כך הרבה חשיבות".

 

בריאיון התייחס רמון לדבריו של השר לביטחון פנים גלעד ארדן בנושא ואמר: "אני ממש מתרשם שמבחינה ציבורית זה הפך לעניין מאוד בעייתי אצל ארדן. אני מציע לו להתייחס קודם לראש הממשלה ולעבירות לכאורה שפורסמו בהקשרו בימים האחרונים. הייתי מצפה שיגלה רגישות בעניינים האלו יותר".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.