טרגדיה ברמות: ילד חרדי צנח מגג בית ספר ונפטר

אסון במהלך השבת בירושלים: ילד חרדי נפל מגג בית ספר נעול בשכונת רמות – כעבור כמה שעות נקבע מותו

אסון במהלך השבת בשכונת רמות בירושלים: ילד חרדי נפל מגג בביה"ס ברחוב הרא"ה בירושלים ונפצע באורח אנוש, כעבור כמה שעות רופאי בית החולים קבעו את מותו.

לזירה הוזעקו, מתנדבי איחוד הצלה מסניף 'ירושלים' העניקו לו טיפול רפואי ראשוני. צוותי כיבוי פעלו בזירה לפריצת שער בית הספר בכדי שכוחות ההצלה יוכלו להכנס לזירה ולהעניק לו טיפול רפואי ראשוני.

אייזיק כץ מתנדב איחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי לזירה הילד היה ללא הכרה וללא דופק ונשימה לאחר שנכנס עם חבריו למתחם בית הספר ובמהלך משחק על גג בית הספר נפל מגובה רב, יחד עם מתנדבים נוספים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה ביצענו בו פעולות החייאה בניסיון להציל את חייו, הילד פונה תוך כדי החייאה לבית החולים במצב אנוש, שער בית הספר היה נעול וכיבוי נאלצו לפורצו, הילדים ככה"נ טיפסו על השער ונכנסו לשחק בתוך מתחם בית הספר".

רשף משנה דרור טיראן מפקד כוח הכיבוי וחילוץ שהוזעק למקום סיפר: "קיבלנו דיווח על ילד כבן עשר שנפל מחלון בגג לפיר מדרגות, במבנה בית ספר סגור בשכונת רמות. הגענו לבית הספר, פתחנו שער סגור והתחלנו בסריקות, לאחר זמן קצר איתרתי בחדר המדרגות מתחת לחלון בגג, ילד מוטל על הרצפה כשהוא ללא הכרה ובמצב קשה ביותר".

מתחקור ראשוני של המשטרה עולה כי מספר ילדים בגילאי 10 עד 12 על גג בית הספר. הילד שנהרג נפל דרך חלון כלשהו הנמצא בפתח העלייה לגג – אל פיר המדרגות של המבנה. למקום זומנו הגורמים הרלוונטים מעיריית ירושלים שאמורים לבדוק את מסוכנות המבנה.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.