רמי סדן הודח מראשות ערוץ 10

בעקבות חשיפת דה מרקר החליטה היום מועצת הרשות השנייה להדיח את רמי סדן מתפקידו כיו"ר חדשות 10.דרעי חוגג: " אין מקום לגזענות" { בעקבות דה מרקר}

בעקבות חשיפת דה מרקר החליטה היום מועצת הרשות השנייה להדיח את רמי סדן מתפקידו כיו"ר חדשות 10.

כאמור, בעקבות חשיפת TheMarker שלפיה סדן "שיפץ" את קורות חייו לגבי הניסיון הניהולי הדרוש לתפקיד בערוץ 10.
הכל התחיל כאשר סדן דיווח לרשות השנייה כי הוא כשיר לכהן בתפקיד יו"ר חדשות 10 למרות שלא כיהן בתפקיד ניהולי בגוף גדול ולכאורה אין לו את הניסיון הדרוש בחוק לכהן בתפקיד דירקטור בחברת חדשות מטעם הציבור.

על פי החוק המועמד חייב שיהיה בעל ניסיון של חמש שנים לפחות בתפקיד בכיר בתחום הניהול העסקי של תאגיד בעל היקף נכסים משמעותי.

לפי דיווחיו של סדן  הוא היה דובר בית החולים וחבר הנהלת בית החולים, ממונה על כל הפרסומים של בית החולים ואחראי לפרסומים שהופצו בעולם. אלא שבפועל, סדן שימש דובר שערי צדק במשרה חלקית במשך שלוש שנים בלבד – וכלל וכלל לא היה חבר הנהלת בית החולים. בכל אותם שנים הוא עבד לבדו בתחום הדוברות, ולא ניהל אנשים תחתיו..

יור שס אריה דרעי שאיים בעבר להתפטר מהממשלה בעקבות הדברים הגזענים כלפיו  הגיב להחלטה, "בישראל 2016 אין מקום לאמירות גזעניות"!

דרעי הוסיף: "אני מברך על החלטת מועצת הרשות השניה להדיח את רמי סדן מתפקיד יו״ר דריקטוריון חדשות ערוץ 10. לאיש כזה שהשמיץ באופן גזעני את מאות אלפי מצביעי ש״ס ומיליוני אזרחים מזרחיים, אין מקום בראש חברת החדשות של ערוץ טלוויזיה מרכזי בישראל". מסר דרעי.

דרעי הוסיף עוד כי "רמי סדן היה חייב ללכת הביתה מיד לאחר שהתגלה כי התבטא באופן גזעני ומחפיר אולם עדיף מאוחר מאשר בכלל לא. אני מציע לכל אלה שחיפו עליו וניסו לגונן על דבריו המקוממים, לבצע חשבון נפש נוקב, ערב יום הכיפורים".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.