סדן היה בקשר עם גרושתו של מומו? דרעי: "השמצות וספינים"

המניע נחשף? הבוקר פורסם ב'ידיעות אחרונות', כי רמי סדן היה בקשר זוגי עם גרושתו של שלמה דרעי (אחיו של אריה) יו"ר ש"ס השר אריה דרעי, מתנער מהפרסומים, אותם כינה "השמצות".

המניע למאבק של דרעי בסדן נחשף?הבוקר פורסם ב'ידיעות אחרונות', כי רמי סדן היה בקשר זוגי עם גרושתו של שלמה דרעי (אחיו של אריה) יו"ר ש"ס השר אריה דרעי, מתנער מהפרסומים, אותם כינה "השמצות".

לדברי דרעי, הפרסומים בתקשורת  "מטעם אנשי סדן" הם השמצות וספינים של אנשי סדן.

על פי הפרסום בידיעות, סדן, שהתבטא כנגד דרעי "גנב" ניהל קשר זוגי קצר עם יונה דרעי, גרושתו של שלמה דרעי, אחיו של יו"ר ש"ס.

דרעי אמר בתגובה כי "רק אמש נודע לי כי רמי סדן וגרושתו של אחי שלמה, נפגשו פעם או פעמיים. אני אף מוכן להיבדק על כך במכונת אמת, וקורא שוב לסדן לעבור בדיקת פוליגרף בדבר אמירותיו הגזעניות נגד ש״ס ונגד כל מצביעי ש"ס".

"הנסיונות של סדן ויחצניו להפיץ שקרים אישיים כדי לחפות על אמירותיו הגזעניות נגד ציבור ענק במדינת ישראל, לא יצלחו ותנועת ש"ס תמשיך להאבק בכל הכלים העומדים לרשותה כדי שסדן לא ייכנס לתפקיד יו״ר דריקטוריון החדשות של ערוץ 10", קובע דרעי.

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. שיבוש הליכי חקירה!

  לאחר שהנוכל והחלאה המרושעת דרעקי וחבורתו העשוייה ממיץ הזבל של האנושות השמיצו במשך כמה ימים את סדן בכל כלי התקשורת וניסו לשרוף את סדן

  החלאה מדבר על :השמצות", בדיחה עלובה.

  אין למגלומן מעט בושה ושכל לסתום ולא להוכיח סופית כמה הוא מסוכן לציבור ולשלטון החוק, והכלא ורק הכלא ימנע ממנו להמשיך בהרס השלטון

  דרעקי לכלא ובלי בכיינות |
  הגב
 2. חצוף גנב נוכל גזען ובכיין ל-כ-ל-א!!!

  ספרדי מפוכח שבחר בך מתמימות |
  הגב
 3. כולם מצטרפים לעצומה ="גם אני שונא את שס ואת הגנב דרעי"

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. מי שעוסק בהתמדה יתירה בהשמצות וספינית – הופך, כנראה, למומחה לאיתורם………

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב