רמי פורטיס על החרדית ב'אקס פקטור':"זה טריק" (וידאו)

היוצר והזמר רמי פורטיס, מחווה דעתו על המתמודדת החרדית האנונימית ב'אקס פקטור' "אני אומר שזה טריקי אם הגעת לבמה זה לא מקום שצריך להתחבא בו" צפו ,

היוצר והזמר רמי פורטיס, מחווה דעתו על המתמודדת החרדית האנונימית ב'אקס פקטור'  "אני אומר שזה טריקי אם הגעת לבמה זה לא מקום שצריך להתחבא בו, כמה זמן אפשר להתחבא מה הלאה? היא תצטרך לעשות אוקי ולעלות לבמה".

 

על בימת תכנית ריאליטי 'אקס פקטור',  שמפיקה רשת עלתה מתמודדת  חרדית שסרבה לחשוף את שמה ואף הרכיבה זוג משקפי שמש שחורים ואטומים – את הסידור החב"די – שבידה, היא לא הסתירה.

רש

אוקיי. אני לפני כ-13 שנה הייתי בחורה חילונית עם חלום ענק להיות זמרת" היא אמרה בתוכנית, "והתחלתי לחזור בתשובה ולהתחזק ופשוט שמתי את הכל בצד  "אני חושבת שאנשים בחברה שלי יכולים לראות את זה שאני פה בצורה לא יפה, שזה לא הלכתי".

אני יודעת שזה נראה כזה פרדוקס. מגיל קטן -קשה לי אפילו להסביר במילים כמה אהבתי לשיר וכמה רציתי לעשות את זה בענק. וכשחזרתי בתשובה הבנתי שאני את החלום הגדול שלי כבר לא אגשים. אני הייתי במקום של להיות אמא, אשה רעיה, אני התמסרתי לזה. זה תמיד היה פצע כי תמיד רציתי שישמעו אותי. ואני מודה ואומרת פה בגלוי שזה היה אחד הדברים, אם לא הדבר הכי קשה בכל התהליך של התשובה שלי. אני מרגישה שהקול שלי בכלוב ואני רוצה קצת שהוא יצא משם. אני אגיד יותר מזה, איך אפשר להמשיך לחיות ככה? אני מרגישה שזה חזק ממני".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.