צפו: רמתי "פותח פה" על הציבור החרדי(וידאו)

אחרי המעצר – מנהל סמינר 'באר מרים' מסתער על התקשורת ומציג את גרסתו לאירועים. צפו

לפני כשבוע משטרת ירושלים וצוותים של העירייה פשטו על מדרשת "באר מרים", שבראשה עומד הרב אהרן רמתי. הרב רמתי לא נכח במקום, אך אותר זמן קצר לאחר מכן בבית כנסת סמוך לסמינר ונלקח לחקירה במחלקת ההונאה של משטרת ירושלים. שש נשים מהסמינר עוכבו לחקירה בחשד לעבירות של קבלת דבר במרמה. שתי נשים נוספות עוכבו בחשד שכלאו צעירה שלמדה עימן לפני מספר שנים.

שבוע לאחר מעצרו, רמתי מציג את גירסתו: "עשו פוגרום ממש, חקרו כמעט את כל בנות המסינר, מה הם מצאו"?.

בהתייחסות ראשונה כשהוא במעצר בית אצל אחיו אמר רמתי: "אצל החרדים יש סלקציה מסויימת, אני מקבל את כולם, לדוגמא מגבניקית קיבלנו אותה עם המדים שלה, זה לא מתאים לצביון העולם החרדי".

צפו בראיון המלא  


(באדיבות רשת)

כשנשאל האם זה מתנהל כמו בחד גדיא, גורמים מסיתים את הורי הנערות, וההורים את התקשורת והתקשורת את המשטרה, הוא משיב: " והתוצאות, אין להם כלום בינתיים, מדברים איתי שטויות בחקירות, על מה המשטרה סגרה את המקום, על גז פיראטי, על תבנית עוף שפג תוקף, או כספים שהגיעו שלא כהוגן לבאר מרים".

חקירת המשטרה אכן עוסקת בעיקר בעבירות ליקויי בטיחות וכלכליות במוסד, אבל חלק מההורים אומרים שהמקום מתנהל כמו כת לכל דבר "הוא מכשף אותם, ועושה להם שטיפות, לא יכול להיות שילדה לתפארת מתנתקת מכל משפחתה", ועל כך משיב רמתי: "נכון להיום, כל העולם החרדי זה כת אחד גדול".

מנגד, בנות הסמינר מגבות את רמתי גם בתקשורת וגם בחדרי החקירה, בשלב זה נאסר עליו ליצור עמן קשר, ולכן בשלב הזה הוא מתמקד במאבק משפטי.

רמתי מבטיח כי באותו רגע שבית המשפט יאשר לו לשוב לסמינר ללמד את הבנות, הוא מיד הולך להרים את המקום הזה: "וכאשר יענו אותו כן ירבה וכן יפרוץ" הוא אומר בסיום הראיון.

 

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. נראה לי שהכל זה רדיפה כנגד הרב רמתי. הוא איש חסד וצריך לבקש ממנו סליחה. הכל זה צרות עין של חוגים חרדיים . מזכיר את הרדיפה שעשו למרן הרב אמנון יצחק שליטא

  אבישי אברהם |
  הגב
 2. הפנים של הצדיקה זו אומרות הכל
  אילו יכולתי הייתי ממלא אותם כסף
  הרשעים כוונתה לב לאחים להזכירכם
  פונה אני לכל הגבירים בעולם תתרמו לאיש הזה רבי רמתי שליט"א
  כספכם לשם שמים ממש
  האיש הזה צדיק אמתי וה' אתו
  רודפיו הם ערב רב שונאי ישראל ימח שמם וזכרם אמן
  הם רוצים להיות בעלי בית של כל חרדי
  פפפווו נבלות אתם ערב רב שתמותו אמן

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב