רמתי שוחרר; חשודה בתקיפת שוטר נעצרה

לאחר שנעצר ונחקר בחשד לתקיפת שוטר אמש, שוחרר מנהל סמינר 'באר מרים' לביתו. חשודה אחרת בתקיפת השוטר נעצרה

לאחר שנעצר אמש בחשד לתקיפת שוטר, שוחרר הבוקר הרב שמואל רמתי, מנהל סמינר באר מרים בירושלים.

האירוע החל כאשר כוח משטרה הגיע למקום בשל תלונה של אחת האימהות, אחד השוטרים הותקף באמצעות אקונומיקה והחשד נפל על מנהל המקום. כאמור, לאחר חקירה הוא נוקה מחשד ושוחרר לביתו, ואילו חשודה אחרת נעצרה בחש שהיא עומדת מאחורי המעשה.

כזכור, רמתי מנהל את מדרשת "באר מרים" בשכונת סנהדריה בעיר, שבה לומדות עשרות תלמידות, אמש נעצר רמתי בפעם השנייה בתוך כמה חודשים בעקבות טענות של הורים על כך שהרב מנהל כת במקום.

לפני כמה חודשים התעוררה סערה ציבורית סביב הסמינר של הרב רמתי על כך שהוא מפריד בנות ממשפחותיהן, הרב רמתי טען בתוקף שאלו עלילות ואדרבה הוא מעודד את הבנות שבחלק מהמקרים באות ממשפחות רווחה לשמור על קשר עם ההורים.

צפו ברגע המעצר

לפני כשלושה חודשים הגיעו למדרשה צוות החקירה בהובלת ראש יחידת ההונאה של משטרת ירושלים, רפ"ק אייזיק סימון, יחד עם גורמי משרד הרווחה ועובדים סוציאליים הגורמים השותפים לפעילות למבנה המדרשה ולמבנים השייכים למדרשה.

לצוות התלוו נציגי כלל גופי החירום בהם כיבוי אש, רשות הגז, נציגי חקירות מס הכנסה ירושלים, ביטוח לאומי, משרד הבריאות, משרד הרווחה, רשות האכיפה והגביה במשרד המשפטים וכן גורמי העירייה.

במהלך הפשיטה ביצע כל אחד מהגורמים במקביל חיפוש ובדיקה כנגד עבירות שבתחומו. מבדיקה של חברת הגז עלה כי במקום חיבור גז פיראטי. חברת הגז מנתקת ברגעים אלו את בלוני הגז למען בטחון דיירי הבית והמבנים הסמוכים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.