רני רהב תובע רבע מיליון שקל מכתב ערוץ 2

היחצ"ן רני רהב תובע את יוסי מזרחי מ'חדשות 2' – בגלל פוסט בפייסבוק. מזרחי רמז כי רהב פנה לעיתונאים והתעניין בזהות המתלוננות נגד שלום.

יוסי מזרחי עיתונאי חדשות ערוץ 2 כתב בעמוד הפייסבוק שלו פוסט בו סיפר כי יחצ"ן מוכר פנה בשעת לילה מאוחרת לקולגות שלו והתחנן שיספרו לו על זהות הנשים שהתלוננו הנגד השר לשעבר סילבן שלום.

מזרחי כתב בפייסבוק האישי שלו: "באולפן שישי פרסמנו את מרבית החומר שאספנו במשך שנתיים על התנהלות השר סילבן שלום. הקפדנו לעוות קול, לטשטש דמויות ולהשמיט פרטים מזהים. אחרי התוכנית התברר שלא רק אנחנו עבדנו בשישי. בשעת לילה מאוחרת התקשר לקולגות שלי יחצ"ן מוכר המקורב לשר שלום והתחנן שיגלו לו את זהות הנשים. סקרנות? נדודי שינה? עניין אישי? סיוע לשר? לכו תדעו".

בעקבות כך איש יחסי הציבור רני רהב הגיש תביעה אישית על לשון הרע בסך רבע מיליון שקל נגד מזרחי, זאת לאחר שלדברי רהב הסטטוס מכפיש אותו זאת למרות שמזרחי לא נקב בפוסט בשם היחצ"ן, אלא רק צירף אליו את תמונתו של רהב. כעבור מספר שעות הוריד מזרחי את הפוסט.

לדברי רהב, העובדות שהובאו בפרסום הן שקריות ולא נכונות. הוא טוען כי פנייתו היתה רק באמצעות הודעת אס.אמ.אס לאחד הכתבים בה ביקש לדעת מי העיתונאית שצעקה על המתלוננת. "התובע מעולם לא ביקש לדעת מי המתלוננת וגם פניה זו נעשתה תוך דיסקרטיות מלאה ויחסי אמון עם אותו כתב, שהתפתחו במשך 30 שנה של עבודה". נטען בתביעה.

לדבריו, הוא פנה למזרחי בבקשה להסיר את הפרסום וכן להתנצל אך ללא הצלחה. לדבריו, נודע לו על הפוסט באופן מפתיע מצד שלישי, עיתונאי מאתר אייס שביקש את תגובתו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.